Китаєць сконструював механічного коня на бензині

Китайський пенсіонер, який був завжди  одержимий машинами і різними винаходами  спроектував і виготовив свій перший працюючий прототип коня, що працює на бензині і може переміщатися по вулиці.

Су Daocheng  пенсіонер, якому вже виповнилося 60 років,  живе він  у фермерському містечку в східній провінції Хубей в Китаї. Його роботокінь  1,5 м  у висоту і 2м в довжину, вага 250 кг і був зроблений він з використанням двигунів гоночних картів.

Запускається диво-винахід на бензині, дві пружні задні ноги рухаються вперед-назад, завдяки чому  робот переміщається, в той час як поворот забезпечується колесами, що розташовані під передніми ногами, які присутні лише для галочки і не виконують жодних функцій. Водій може керувати механічним конем, використовуючи рульове колесо, сидячи на сидінні, що розташовується на двигуні.

Це не перша механічна тварина, що створив Су  – раніше він виграв нагороду за дизайн в Шанхаї за створення механічного слона, який, за словами винахідника, міг би замінити велику рогату худобу і обробляти землю. Ще в 2005 році, Су також винайшов вертоліт, який планувалося використовувати як автомобіль, а також як літальний апарат. Проте цей винахід не вдався.