Мийка високого тиску може пошкодити шини

Виявляється, струмінь високого тиску може легко пошкодити шини.
Ідеться про подачу гострих струменів води, націлених на певну ділянку шини з відстані чотирьох сантиметрів впродовж лишень п’яти секунд. Боковина шини при цьому через сильний ерозійний ефект, великий гідравлічний тиск і його наслідок – перегрів, порушують структуру матеріалу шини, що сприяє формуванню пухирів у шарі гуми і зниження її міцності. Згодом, при впливі на шину високого навантаження, наприклад, рух на високій швидкості по автомагістралі, така покришка розривається, що загрожує фатальними наслідками.
Перші ознаки пошкодження шини при митті – це виникнення тіньових ділянок. На практиці вони виявляються відразу ж після миття шини, тому що в цих місцях боковина через перегрів швидко висихає. Згідно з твердженнями експертів, друга ознака пошкодження шини – здуття на її боковині. При таких пошкодженнях шина не ремонтується і вимагає заміни.
Щоб уникнути таких неприємностей при використанні мийних установок в домашніх умовах, слід витримувати відстань до поверхні шини не менш ніж 20 см, Наконечник пістолета треба тримати на цій відстані й не зосереджуючи струмінь в одній точці.

Раніше InfoMIX  писав про те, що правильно підібрані шини врятують від ДТП, та як правильно користуватися шипованою резиною.