Зубанова Тетяна Євгенівна – пластична хірургія це “мистецтво”. Відгуки

Бути здоровим та красивим це природнє бажання кожної людини адже ці два фактори надають впевненість по життю, бажання здійснювати мрії, кохати та бути коханими. Ці бажання властиві кожному поколінню без виключення.
Та що ж робити коли природа не “нагородила” зовнішністю: а натомість дала ніс не правильної форми, клаповухість.

Чи ще гірше серйозними вадами зовнішності: незрощення верхньої губи, недорозвиненість щелепи. Чи зміни почали з’являтись з віком відвисли груди, з’явився набряк під очима так звані “мішки” на стегнах почав відкладатися жир.

Так що ж робити коли не подобається власне відображення в дзеркалі, знизилась самооцінка і не хочеться з’являтись на людях.

Рішення є!!!

Звернутись до пластичного хірурга з проблемами зовнішності в наш час не лише не соромно а й популярно.

Кваліфікованим спеціалістом який надає таку допомогу на Волині є кандидат медичних наук Зубанова Тетяна Євгеніївна відгуки пластичний хірург, лікар вищої категорії, діючий член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.
За час своєї багаторічної практики Зубанова Тетянат Євгеніївна допомогла понад 5000 людей виконуючи хірургічні маніпуляції на будь якій ділянці тіла, і отримує тільки найращі відгуки від своїх пацієнтів.

Пластична хірургія для Тетяни Євгенівни не просто вид заробітку – це її щоденна кропітка праця, допомога пацієнтам позбавитись комплексів та здобути внутрішню впевненість та рівновагу
На сьогоднішній день рівень надання послуг пластичної хірургії постійно покращується, зростає якість надання послуг та зменшується відсоток невдалих операцій, тому не дивно що серед людей все більше бажаючих звертатись за послугами до кваліфікованих пластичних хірургів не лише з приводу травм чи несчасних випадків а й з проблемами естетичного характеру.
На даний час найпопулярнішими операціями є:

Ліпосакція – видалення жирових відкладень з ділянок талії, живота, стегон..;

Абдомінопластика — операція спрямована на висічення надлишків шкіри та жирових відкладень, що утворилися після пологів або в силу особливостей будови організму;

Мамопластика — зміна форми та розмірів молочних залоз, в тому числі збільшення грудей та корекція опущених і надмірних грудей;

Видалення грудних залоз у чоловіків (при гінекомастії);

Хірургічне лікування післяопікових та посттравматичних контрактур;

Інтимна пластика.
На обличчі:

Ринопластика – виправлення вроджених або придбаних деформації;

Оттопластіка – корекція форми вух;

Хейлопластика – операція по зміні форми губ;

Блефаропластика – операція по зміні форми вік, розрізу очей, видалення “мішків” під очима, вікових змін;

Фейсліфтінг – операція спрямована на усунення зморшок, обвисання шкіри і в цілому омолодження обличчя.