Ринопластика: Центр пластичної хірургії

Ринопластика (пластика носа) – медичний термін, що означає пластичну операцію з корекції або зміни форми носа. Даний вид операції широко поширений і успішно застосовується в хірургії вже з 19 століття.

Це дуже делікатна операція, що вимагає спеціальної підготовки пацієнта і досвіду хірурга. Більшість ринопластика виконується з косметичних причин. Коли операція робиться для виправлення утрудненого дихання, вона називається відновної ринопластикою. Хоча верхнього вікового порогу, що обмежує можливості косметичної хірургії носа, не існує, більшість лікарів вважають за краще відкладати операції у молодих пацієнтів, поки не завершиться процес їх активного росту тобто до 16 років у дівчаток і 19-20 років у хлопчиків.

Показання до операції ринопластика

Мета операції естетична ринопластика полягає у створенні гармонії між носом і рештою рисами обличчя. За допомогою цієї операції можна збільшити або зменшити розмір носа, змінити форму його кінчика, перенісся, звузити ніздрі, змінити кут між носом і верхньою губою, прибрати горбочок. Відновлювальна ринопластика виконується з метою відновлення форми носа і дихання при вроджених і посттравматичних деформаціях носа.
Методика операції ринопластика

Залежно від виду і тривалості операція може проводитися під загальним або місцевим знеболенням. Існує 2 способи виконання процедури: закрита ринопластика (внутриносовая) і відкрита ринопластика. Розрізи при цих видах операції частіше виконуються всередині ніздрів, щоб не залишати видимих ​​рубців. Каркас носа коректують таким чином, щоб отримати бажану форму, в деяких випадках іспльзуется синтетичний імплант або хрящ. В кінці операції в обидві ніздрі часто поміщають мазеві тампони. В кінці операції на ніс накладається гіпсова смужка, яка фіксує внесення зміни. Час операції залежить від її типу, складності випадку, досвіду хірурга. Середня тривалість – 1-1,5 години. Після естетичної ринопластики пацієнт одну добу перебуває в Клініці, після відновної ринопластики – три доби.

Післяопераційний період

Одужання – процес поступовий. Після рінопластікм звичайні такі явища як припухлості і синці під очима і на шкірі в області носа. Це проходить через 1-2 тижні. Невелика припухлість, непомітна нікому, крім пацієнта і хірурга, залишається на кілька місяців. Перші кілька днів після ринопластики пацієнту буде важко дихати через ніс, проте у міру опадання набряклості ця проблема зникає.
Внутрішні післяопераційні шви робляться розсмоктується нитками і їх не знімають – вони розсмоктуються самостійно. Зовнішні шви (на Колумелла або ніздрях) знімають через 5-7 днів. Протягом перших 24 годин після ринопластики пацієнтам рекомендується відпочити з піднятою головою, з 2-х діб пацієнту дозволяють вставати і гуляти, а через 5-7 днів повертатися до звичайного способу життя, включаючи навчання і сидячу роботу. В цілому в перші 3 тижні після ринопластики слід уникати фізичної активності.

 

До КОГО  ЗАПИСАТИСЯ:

Кваліфікованим спеціалістом який надає консультація і проводить операція по ринопластиці на Волині є кандидат медичних наук

Зубанова Тетяна Євгенівна 

Відгуки про лікаря залишайте в коментарях.

Зубанова Тетяна Євгенівна відгуки

 

 

 

 

 

 

чудово володіє всіма сучасними методиками хірургічної корекції обличчя і володіє величезним практичним досвідом проведення таких операцій. Він вважає, що при проведенні корекції вікових змін обличчя, важливо зберегти природну міміку і повернути правильність рис молодого особи, не допускаючи їх спотворення. Для досягнення максимально природного і повного омолоджуючого ефекту недостатньо освоїти і використовувати якусь одну «універсальну» методику.