Косметика-вбивця, або як вберегти себе від отруйних косметичних засобів

Кожна дівчина хоче мати вигляд на мільйон! І велика кількість косметики на наших поличках тому чи не найяскравіше підтвердження.

Ми часто потрапляємо на гачок до виробників косметики, щодня довіряючи їм свою красу. Але чи не замислювалися ви, що під обіцянками фантастичного результату вже після одного використання, криється величезна брехня?

Впевнена, що ви так думали вже неодноразово, але, викидаючи чергову неефективну баночку крему, ви поспішаєте за новою. І так блукаєте все життя, наче рухаєтеся зачарованим колом…

Що ж, Infomix склав для вас список найнебезпечніших речовин, які ви точно знайдете в своїй косметичці.


 

Albumin (альбумін) – головний компонент у кремах, які підтягують шкіру обличчя, його часто рекламують як ефективний засіб проти зморшок. До складу альбуміну входить сироватка бичачої крові, яка, коли висихає на шкірі, утворює плівку, а тим самим маскує зморшки.

Alpha Hydrax Acids (Альфа-гідроксидні кислоти) – молочна та інші кислоти – діють, наче засіб, який відлущує старі клітини з поверхні шкіри, тому на ній залишаються лише нові. Звучить дійсно фантастично! Втім, вчені впевнені, що таким чином ми видаляємо і перший, найважливіший шар шкіри, тому наше обличчя вже не почуватиметься безпечно і набагато швидше старітиме.

Aluminum (Алюміній) – підвищує ризик виникнення раку горла і ротової порожнини.

Bentonite (Бентонит) – цей компонент є чи не в усіх масках для обличчя і при змішуванні з рідиною утворює гель. Небезпека криється в тому, що частинки бентоніту, як правило, мають гострі краї і дряпають шкіру. Цей препарат перешкоджає диханню шкіру, виділенню продуктів життєдіяльності, утримує токсини та вуглекислий газ. До того ж бентоніт ще й сушить шкіру.

косметика1

ВНТ – синтетичний компонент, антиоксидант. Позначений знаком «Небезпечно».

Sodium lauryl/laureth sulphate (SLS, SLES) – жостке ПАР, яке змінює структуру волосяної цибулини, спричиняючи випадіння волосся і виникнення лупи. Він здатний проникати в очі, мозок, серце, печінку, накопичуючись, руйнує клітини і тканини організму.

Mineral Oil (мінеральні олії) – продукт нафтохімії. Покриває шкіру тоненькою плівкою, перешкоджаючи проникненню кисню. Забезпечить вам обезводнення і раннє старіння шкіри.

Propilene Glycol (пропілен гліколь) – продукт нафтохімічної переробки. Навіть в низьких концентраціях є одним з основних алергенів та подразників, які провокують виникнення вугрів. Проникаючи через шкіру в організм, він може спровокувати дистрофічні зміни в печінці та нирках.

Dimethicone, Polysiloxane – силікони, які створюють відчуття гладкості шкіри, надають блиску волоссю, проте утворюють на шкірі непробивний шар, який заважає нормальному її функціонуванню. Порушують ендокринну та репродуктивну системи.

Парабени (Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben) – ці речовини, потрапляючи на шкіру, змінюють гормональний фон а організмі дитини, в результаті чого в хлопчиків знижується рівень тестостерону. Для жінок парабени шкідливі тим, що, накопичуючись біля грудей, провокують ріст ракових клітин.

косметика3

Imidazolidinyl Urea, Diazolidinyl Urea – консерванти, які виділяють формальдегід – надзвичайно отруйну речовину, яка може викликати рак.

Methylisothiazolinon – консервант, що здатний пошкоджувати нервові клітини людини. Особливо небезпечний для дітей та вагітних.

CL + цифра – барвники, надзвичайно токсичні, можуть викликати алергію.

Тож придивіться до складу вашої косметики. Скоріше всього там мешкають компоненти, які повільно вас вбивають!