Основні правила новорічного манікюру

Є така відома прикмета: як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Це стосується абсолютно всього – одягу, зачіски, святкових страв, компанії і, звичайно, манікюру.


 

Який манікюр зробити на Новий рік-2015? Ми зібрали найоригінальніші і найгарніші ідеї для новорічного манікюру, який стане не лише окрасою ваших рук, але і прекрасним доповненням до новорічного вечірнього образу в цілому.

    Отже, чи є правила для новорічного манікюру?

У першу чергу, манікюр повинен вдало поєднуватися з вбранням, при тому зовсім не обов’язково, щоб він був такого ж кольору.

Різноманітні креативні малюнки гарно виглядають лише на довгих нігтях. Якщо ж довжина нігтя не дуже велика, то краще підберіть поздовжній візерунок або зупиніться на новорічному французькому манікюрі. Використовуйте символи свята – сніжинки та блискітки. І не бійтеся експериментувати!

манікюр1манікюр2

Французький манікюр – це класика, яка ніколи не виходить з моди. Можна зробити його більш святковим, додавши трохи блискіток, каменів, доповнивши його новорічним малюнком. А можна просто використати більш яскраві кольори лаків – золотий, срібний або з блискітками. Такий манікюр підійде елегантним та впевненим у собі жінкам.

манікюр3манікюр4

Якщо ж ви обрали для новорічної ночі досить строге вбрання, вам відмінно пасуватиме манікюр з глітером! Добре буде виглядати і манікюр з непомітним візерунком.

манікюр5манікюр6

Будьте оригінальними у всьому – навіть у манікюрі!

Новорічний манікюр можна замовити на номером:

тел.: (099) 75 84 136  – Іванна

https://vk.com/ivanna_diamant