В Японії відкривається готель, в якому весь персонал буде складатися з роботів

Керівництво японського тематичного парку Huis Ten Bosch  планує відкрити для відвідувачів перші 72 кімнати «Дивного готелю»  17 липня 2015 і ще стільки ж – в 2016 році,  персонал в якому буде представлений виключно роботами.

Як запевняє керівництво Huis Ten Bosch на ресепшені гостей будуть зустрічати  три людиноподібних актроіди. Вони зможуть оформляти в’їзд і виїзд і розумно розмовляти з постояльцями. У номери гостей буде проводити проводить один з чотирьох портьє.

«Ми відкриємо найефективніший готель у світі», – заявив президент Huis Ten Bosch Хідео Савадов, який озвучив плани реалізувати 1000 аналогічних проектів і надію, що роботи візьмуть на себе до 90 відсотків роботи.

Застосовуючи крім роботів і інші технологічні рішення, керівництво проекту обіцяє  зробити перебування гостей в готелі дешевшим. Дверні замки з розпізнаванням осіб виключать необхідність друку і перепрограмування ключів. Зручності в номерах плануються мінімальні, але за бажання все інше можна буде замовити з планшета. На даху готелю розмістять сонячні батареї.

Вартість звичайних номерів в порівнянні з цінами номерів інших готелів дійсно невелика – від 60 до 153 доларів США. При цьому в 153 долари оцінений номер з трьома спальнями.