Золотий ланцюжок довжиною 5 кілометрів та вагою 256 кілограмів виготовили в ОАЕ

До 1 лютого туристам надана можливість побачити цей виріб. Над творінням такої прикраси трудилися понад 100 осіб впродовж 45 днів. Зовсім скоро ювелірний виріб увійде до Книги рекордів Гіннесса, повідомляє одна з місцевих газет. Рініше, 1999 році  був створений золотий ланцюжок, довжина якого сягала 4,28 кілометра. Створили його також  в Еміратах.

Золотий ланцюжок має довжину 5,52 кілометра. Вага його перевищує 256 кілограмів, а вартість складає майже шість мільйонів доларів.

Після того як найдовший в світі ланцюжок потрапить в Книгу рекордів Гіннесса, його будуть продавати по частинах. Кожен браслет або ланцюжок, тобто кожна частинка від цього унікального виробу буде мати унікальний код, який буде підтвердженням того, що це частина п’ятикілометрового ювелірного виробу. Ціна браслетів і ланцюжків,буде  залежати від ціни на золото в день покупки.

Подивитися на ланцюжок можна в старій частині Дубая,недалеко від Золотого ринку. У цей час у торгових центрах і магазинах покупцям надаються знижки до 70 відсотків.