А Ви хочете  спокусливо виглядати на новорічній вечірці?

Ні для кого не секрет, що кожна жінка прагне вишукано виглядати у будь-якій ситуації. Що вже говорити про урочисті події, наприклад, новорічну вечірку?


 

Для зустрічі 2015 року особливу увагу варто звернути на поєднання вбрання та мейк-апу.

Якщо ви обрали вбрання у сміливих і яскравих тонах, то візаж повинен бути виконаний у пастельній гамі. Якщо ж сукня у стриманих тонах, то основний акцент варто зробити саме на  макіяжі.

новорічний макіяж інфоміксУ першу чергу, зверніть увагу на косметику: вона має бути якісною та професійною, щоб святковий вечір не зіпсували обсипані тіні чи неякісна туш, що «потекла».

Підготуйте обличчя до свята: щоб шкіра омолодилася і набула здорового, свіжого вигляду, використовуйте живильні креми та маски.

 

Окрім звичної косметики, використовуйте у новорічному макіяжі блискітки, стрази, мерехтливі тіні, накладні вії. Якщо акцентуються губи, то шар туші повинен бути мінімальним, а губи нафарбовані яскравим блиском. Якщо ж навпаки, то вам не обійтися без підводки з ефектом сяяння, накладних вій і туші з блискітками, – таким чином, губи залишаються природними і водночас спокусливими.

На думку більшості візажистів, ідеальним для новорічної вечірки буде «Smoky Eyes» – вечірній макіяж, який акцентує увагу на очах, яскравий і таємничий. Для його створення вам знадобляться накладні вії, чорні тіні, м’який чорний олівець, блискучі світло-сірі або білосніжні тіні та стрази.

 

Отож, крок за кроком:

  • на верхню повіку нанесіть олівець, а потім чорні тіні;
  • добре розтушуйте за допомогою пензлика;
  • нанесіть блискучі тіні під бровою, добре розтушуйте, зробивши плавний перехід;
  • на нижню повіку нанесіть чорні тіні і теж розтушуйте;
  • аби підкреслити спокусливість, наклейте накладні вії;
  • нанесіть на губи помаду світлого відтінку;
  • при бажанні можна наклеїти стрази.

Будьте ідеальними у Новорічну ніч!!!

 

Стильний та професійний макіяж від “Студії Краси”

м. Луцьк

099 038-15-54, Інна