Чому чоловіки бояться одружуватися?

Мабуть, кожна дівчина хоч раз в житті задумувалася, чому ж її обранець не спішить з нею до РАГСу? Здавалося б, і сукню ідеальну в салоні придивилася, і список гостей в голові вже склала, і взагалі вже розпланувала прекрасний сімейний побут, а коханий все холостякує.

Психологи стверджують, що всі чоловіки різні, а тому причини їхнього панічного страху перед штампом в паспорті також кардинально відрізняються. InfoMix вирішив полегшити завдання “вічним” нареченим і допомогти розібратися з цим складним випадком.


 

1. Матеріальна нестабільність

Досить велика кількість чоловіків вважає, що не зможе забезпечувати свою майбутню дружину та дітей. Іншими словами, вони не впевнені в собі та своєму майбутньому.

2. Страх втратити свободу

Чоловіки дуже бояться стати залежними від своєї жінки. Вони вважають, що громадянський шлюб не зобов’язує їх ні до чого серйозного, тоді як штамп в паспорті обмежить дорогоцінну свободу.

3. Суворі батьки

Думка батьків для багатьох холостяків є дуже важливою. Іноді особиста антипатія свекрухи до майбутньої невістки можне зруйнувати сімейне щастя.

4. Страх відповідальності

Погодьтеся, не кожен чоловік готовий взяти на себе відповідальність виховувати дітей, навчати їх хорошим манерам та моральним цінностям.

5. Страх втратити право вибору

Громадянський шлюб дає чоловікові моральне право в будь-який момент розірвати стосунки, якщо на горизонті видніється молодша, красивіша, багатша, веселіша обраниця. Штамп в паспорті обмежить його і такий вибір буде зробити складніше.

6. Страх розчаруватися в обраниці

Довготривалі стосунки виявляють всі ваші недоліки. Чоловіки просто бояться, що після одруження ви взагалі його розчаруєте своєю приземленістю. Найчастіше такий холостяк підтримує стосунки зі своєю “бойовою” подругою, але вже підшуковує інший варіант.

7. Страх зробити пропозицію

Багато чоловіків бояться запропонувати коханій руку і серце, адже не хочуть почути відмову. Тому всіляко давайте зрозуміти своїм партнерам, що у відповідь на свою пропозицію він почує довгоочікуване “ТАК”.

8. Думка про те, що шлюб все псує

Відомо, що чоловіки люблять жалітися на свою половинку не менше, аніж жінки. Тому, наслухавшись сварок та скарг друзів, які щойно одружилися, холостяк боїться втратити свій спокій.

9. Жадібність

Багато чоловіків панічно бояться втратити своє наживне “багатство”. Більшість затятих холостяків впевнені, що їхню однокімнатна квартирка і старенький автомобіль з великим задоволенням відсудить будь-яка жінка-хижачка.

В будь-якому випадку не поспішайте з висновками. Скоріше за все, ваш улюблений холостяк має серйозні причини не поспішати з одруженням. Не тисніть на нього та спробуйте проаналізувати свою поведінку. Можливо, ви своїми діями провокуєте його на таку нерішучість?