Знайти поміж тисячі свого, або на що звернути увагу, коли знайомишся з чоловіком своєї мрії

Як кажуть в народі, жінки люблять вухами. І справді, частенько чуємо нарікання ображених подруг на те, як же ж її колишній вмів солодко співати про кохання, лебедину вірність,  доброчесність та працелюбність, а потім вмить перетворювався на одруженого та безробітного чолов’ягу, якому набридло витрачати свій дорогоцінний час на перегляд улюблених телепередач і він вирішив попрактикуватися в акторській майстерності й додати до свого дозвілля нових та незабутніх вражень.

Безперечно, сльози та розчарування подруги змушують замислитися: «А що ж ми робимо не так?».  І тут на думку спадає лише одна відповідь: мало знаємо і беззастережно довіряємо.

Знайомлячись з чоловіком не варто одразу ж в думках планувати розкішне весілля та виховання спільних дітей. Потрібно тверезо підійти до першого спілкування з кандидатом на ваше серце, тоді і час зекономите, і нерви будуть в порядку.

Спробуйте уважно послухати чоловіка на першому побаченні. Це допоможе краще пізнати вашого обранця. А що саме слухати, вам розкаже InfoMIX

1. Дізнайтеся, що він думає про стосунки загалом.

Можливо, йому не підходить формат сімейних стосунків або ж навпаки він налаштований на створення міцної сім’ї. Важливо не налякати своїм “допитом” майбутнього обранця, підійдіть до процесу творчо: змоделюйте ситуацію, яка вас цікавить на подругу чи знайому, запитайте у чоловіка його думку. Не потрібно обурюватися, якщо бачення ситуації не співпадає з вашим, просто робіть власні висновки.

2. Зверніть увагу на те, як він говорить про жінок.

Чоловік у будь-якій ситуації повинен залишатися чоловіком. Навіть ті жінки, які з різних причини не викликають у нього позитивних емоцій, не варті брутальних слів та лайки. Якщо ж помітили в свого обранця тенденцію до приниження жінки, готуйтеся до того, що наступною можете бути ви.

3. Розпитайте про те, чим закінчився його останній роман.

Ви повинні отримати чітку відповідь про основну причину розлучення. Не слухайте розповіді про те, що таке важко пояснити і взагалі це не має значення. Насправді, відповідь чоловіка може все розставити по поличкам, а для вас він відкриється з нового боку.

4. Розкажіть про свої захоплення та вподобання.

Найчастіше на першому побаченні жінки неохоче розповідають про коло своїх інтересів: бояться, що чоловік не зрозуміє або розкритикує їхні смаки. Насправді, чесність ваш найкращий друг. Подумайте, хіба ж ви зможете влаштувати щасливу сім’ю з людиною, яка не поділяє ваші смаки та інтереси?

І наостанок, пам’ятайте, що міцні стосунки – це постійна та кропітка робота. Шукайте людину, з якою ви готові працювати над ними все життя.