10 ознак того, що перше побачення переросте в наступне

Перше побачення – завжди хвилююче і захоплююче. Ми намагаємося більше дізнатися про свою другу половинку, сподобатися їй…Але дуже часто перша зустріч стає останньою. Як розпізнати таємні знаки свого партнера і не витрачати даремно свій дорогоцінний час? Infomix підкаже, коли перше побачення може перерости у роман.


 

1. Ніякого стороннього спілкування

Ваш супутник чи супутниця не відволікається на сторонні розмови, а захоплено розмовляє на будь-які теми. Ну, хіба що, вона швиденко побіжить до туалету, щоб розповісти подружці про ідеальне перше побачення.

2. Плани на майбутнє

Якщо ваш хлопець поцікавився, чи не зайняті ви у наступні вихідні – чекайте романтичного продовження.

побачення

3. Все ідеально

Побачення вже триває годину, а вам все одно цікаво і є про що поговорити? Значить, ви прекрасно проводите свій час. Хіба ви не захочете повторити цей вечір?

4. Незаплановане продовження побачення

Якщо навіть після сплаченого рахунку в ресторані ваш супутник просто вимагає від вас піти з ним в його улюблений бар, магазин, кондитерську, не втратьте можливість поспілкуватися з ним ще декілька годин.

5. СМС після побачення

Він написав вам вже після того, як ви переступили поріг квартири?Радійте і готуйтеся до наступного побачення.

побачення1

6. Жести і дотик

Він наче ненавмисно торкається вашого плеча і не втомлюється подавати руку кожного разу, коли ви переступаєте калюжу? Ваш супутник відчуває надзвичайну симпатію.

7. Цікавиться вашими захопленнями

Якщо обранець випитує про ваше хоббі, значить він обдумує цікаві місця для наступного побачення. Не дивуйтеся, коли на наступне побачення вас запросять поспівати в караоке. Згадайте, чи, бува, не обмовилися ви раніше про те, що займалися вокалом ще з дитинства?

побачення2

8. Не поспішає покинути кафе

Навіть після смачної вечері він замовляє десерт і каву? Він точно  відтягує момент розставання.

9. Прогуляємося?

Якщо чоловік пропонує провести вас додому, незважаючи на те, що ви живете на іншому кінці міста, значить ви йому дійсно сподобалися.

побачення3

10. Вигляд на всі 100%

Ви помітили, що ваша дівчина вийшла з туалету з підправленою зачіскою і яскравішими губами? Беззаперечно, вам вдалося її зацікавити.