Мій шлюб – моє багатство. У яких випадках варто його рятувати

Кожне подружжя переживає важкі часи, коли спільний побут набридає, інтимне життя не задовольняє та й взагалі, немає тієї колишньої іскри. Чи варто тоді рятувати шлюб, чи просто ви пізно зрозуміли, що живете з чужою людиною?


 

1. Якщо чоловік покинув родину, чи правильне бажання жінки врятувати шлюб?

Шлюб рятувати не варто, слід захищати лише справжні почуття. Подумайте, чи важлива ця людина у вашому житті, чи ви тільки тримаєтеся за минуле, а майбутнє будувати не хочете. Розлучення – це лише формальність, не варто боятися його, як чогось жахливого та неприпустимого. Не рідко навіть, здавалося б, вірні чоловіки, хочуть прожити не одне життя. До речі, таких жінок також вистачає.

Часто втрату чоловіка жінка прирівнюють до втрати матеріальної стабільності, але до чого ж тут любов? А, як ми розуміємо, саме на цьому повинен триматися шлюб. Повірте, якщо ви приймете те, що ваш чоловік-утікач – це не істинна ваша доля, тоді ви швидше почнете життя спочатку.

зрада

Але якщо ви все-таки вирішили триматися зубами за колишнього і впевнені у своєму коханні, то переконайтеся, що зможете пробачити зраду, переборете образу і навіть словом не обмовитеся про походеньки чоловіка. Прийнявши його повернення, ви не матимете права на докори.
2. Чи варто рятувати шлюб, якщо кохання закінчилося?

Самі подумайте, а чи може бути строк придатності у справжніх почуттів? Дітей ж ми любимо все життя, навіть домашніх тваринок не перестаємо любити з часом. Якщо ви не відчуваєте більше ніяких почуттів до чоловіка, то, може, кохання і не було? А пристрасть, закоханість, захоплення з часом свій ресурс вичерпують. Латати те, чого немає – беззмістовно.

любов

3.  А, може, треба рятувати шлюб, коли життя з чоловіком нестерпне?

Бувають випадки, коли сім’ю рятувати категорично не треба. Ну, хіба що ви мазохістка і любителька гострих відчуттів.

Життя з тираном, алкоголіком, наркоманом, паталогічним ревнивцем, не дасть вам абсолютно нічого, крім зіпсованих нервів. Полюбіть себе, не докоряйте тим, що не змогли запобігти цій трагедії чи змінити такого чоловіка. Ви не заслуговуєте на життя з тим, хто абсолютно не цінує ваших старань та любові.

Таких чоловіків неможливо перевиховати, ви тільки придушуєте свою особистість та пригнічуєте істинні бажання.

тиран

Якщо ж вам важко розлучитися з таким чоловіком, то спробуйте хоч деякий час пожити окремо. Часто прийняти правильне рішення заважають надмірні емоції. У тиші і спокої ви краще для себе зрозумієте, чи варто повертатися до коханого тирана, чи, можливо, слід потурбуватися про себе?

Запорука щасливого шлюбу – кохання та взаєморозуміння. Якщо цього немає, не мучте себе та свого обранця. У вас життя одне і мандрувати його стежками потрібно лише з коханою людиною, яка не пригнічуватиме вашу індивідуальність. А приносити себе в жертву стосункам просто не має сенсу.