Мій чоловік – егоїст. Чи варто будувати з ним стосунки?

Таких чоловіків обожнюють жінки, а представники сильної статі заздрять тій легкості, з якою вони стають душею компанії на будь-якій вечірці. Але, насправді, причина такої поведінки дуже банальна – це непереборне бажання подобатися абсолютно всім, а також самолюбство і необхідність бути в центрі уваги.

Перед цими чоловіками відкриваються всі двері, бо вони дуже добре знають головний закон нашого життя: “Ти – мені, я – тобі”.

Проте, як тільки ви залишитеся з ним на наодинці, він миттєво перетворюється  на справжнісінького тирана, який бажає, щоб всі його обслуговували, слухали, догоджали на кожному кроці, адже вам “пощастило” дихати одним повітрям з “його Величністю”.

Взагалі, життя з егоїстом можна порівняти з грою в одні ворота. Неймовірно важко намагатися йому догодити у всьому, вгадати його бажання, передбачити кожен крок і не викликати гнів. Ці  всі “прогинання” ніколи не будуть оцінені, егоїст сприймає всі знаки уваги як належне. Єдине, в чому він буде підтримувати вас – це в прислуговуванні та любові до Його Величності.

Тому чоловік-егоїст практично завжди ігнорує бажання жінки. Найменший вияв своєї уваги він видає за грандіозний подвиг! Або, у найважчих випадках, чоловік-егоїст взагалі вважає неприпустимим догоджання жінці,  хіба що так, для задоволення власної персони.

Жити з егоїстом надзвичайно складно. І ще складніше, а то й практично неможливо, побудувати з ним гармонійні стосунки, в яких він буде враховувати ваші інтереси.

То ж, якщо ви все-таки вирішили спробувати, то пам’ятайте: змінюватися доведеться вам, а не йому.

Вся проблема в тому, що коли ви зрозумієте те, що Ваш єдиний – справжній егоїст – він вже встигне сісти Вам на шию. А потім всі ваші повітряні замки враз розвіються, бо, виявляється, ви неправильно будували стосунки. Згадайте, чи не ввжали ви, що найкращим способом “заслужити” любов є позиціонування себе тільки з найкращої сторони, постійна самопожертва заради ваших стосунків, підлаштовування під нього смаки та вподобання, а також ну просто тотальне розуміння і милосердя?

Погодьтеся, ви сподівалися, що ваша жіночність і доброта будуть оцінені чоловіком мрії. А тут – стоп! Він ніколи цього не оцінить. І не зможе, чи то, вибачте, не захоче відповісти вам такою ж турботою та піклуванням,  бо таке “приниження” перед кимось не входить до його життєвої філософії.

Йому ну ой як не хочеться напружуватися, докладати певних зусиль. А й справді, навіщо? Ви просто зобов’язані допомагати егоїсту у всьому, турбуватися про нього, а на свої бажання не зважати: сісти так, як хоче він, стати саме під тим кутом, під яким би він хотів вас бачити.

Отож, можливо, декілька наших порад допоможуть вам зняти рожеві окуляри, погодьтеся, вони стали вже затісними! Але, як сказав один мій хороший знайомий – егоїст після розлучення з черговою дівчиною – люди не міняються. Напевне так воно і є.

Хочеться згадати вислів невідомого автора, який вже став народним: “Жінки помиляються, коли думають, що він зміниться, а чоловіки помиляються, коли думають – вона нікуди не дінеться”.

Але якщо ж ви не уявляєте свого життя без такого чоловіка, ну просто хочете дати йому шанс побудувати щасливі стосунки, дотримуйтеся наших порад. А, може, ви зробите революцію у світовій науці і ваші методики використовуватимуть всі нещасні жінки світу? Хто ж його знає?

1. Перш за все, засвойте просту істину, що найважливішим у вашому житті є ви самі. Але ми не закликаємо до такого самолюбства, як у вашого егоїста. Ні. Ви просто зобов’язані себе любити та поважати як неповторну особистість.  В жодному разі не дозволяйте комусь принижувати вас!

2. Погодьтеся, скільки б статтей в жіночих журнал ви не читали, а самооцінка як була нижче нуля, так і залишається на тому ж рівні. А все тому, що тільки ви можете змінити своє ставлення до себе! Ну не допоможуть вам книги, тренінги, семінари, якщо ви самі не налаштовані позбутися комплексу жертви. Не сидіть вдома і не чекайте, поки все навколо зміниться і вам нарешті пощастить зустріти того, хто цінуватиме ваші численні таланти (а у вас їх, повірте, немало). Займіться спортом, ходіть на виставки, в театр, просто відкривайте щось нове у повсякденному житті. Повірте, ви відчуєте сенс свого існування, станете щасливішими, а тоді і ваш егоїст помітить, що таку жінку не вигідно втрачати.

3. Перестаньте мовчати! Висловлюйте свої бажання вголос. Чоловіки, а тим більше егоїсти, не вміють читати ваших думок (або просто роблять вигляд, що не вміють). Не бійтеся, що цим можна образити чи принизити когось, головне, не тримайте все в собі. Ні до чого доброго це не призведе.

4. Сприймайте будь-яку його реакцію на ваші слова. Не потрібно одразу виправдовуватися, якщо помітили, що чоловік-егоїст насупився і вже починає будувати стіну між вами. Зрозумійте, що таким чоловікам необхідний час для роздумів, через декілька годин він несподівано може змінити гнів на милість.

5. Перестаньте ще більше плекати егоїзм вашого коханого. Не потрібно картати себе за те, що не встигли приготувати вечерю, коли вас затримали на роботі, а потім ще несподівано викликали в школу до дитини, а ще й кіт захворів і його терміново треба показати ветеринарові. Ваш обранець сам зможе зазирнути в холодильник і зробити бутерброд.

Проте не забувайте, що є ще й хворий егоїзм, з яким вже просто нічого не зробиш. Перевиховати такого чоловіка неможливо. Можливо, ви впізнаєте когось зі своїх знайомих?

1. Самостійність у вирішенні проблем? Ні, це не про нього. Хіба ж є мало корисних людей, яких можна просто використати?

2. Не чекайте допомоги від такого чоловіка. Це йому всі зобов’язані догоджати!

3. Навіщо поважати чужу думку, коли існує лише одна правильна точка зору – його!

4. Він завжди робить все правильно, навіть тоді, коли ці дії або рішення руйнують все а радіусі ста кілометрів.

Тож, Infomix бажає вам удачі у цій не легкій справі! Головне, не загубіть себе у щоденному догоджанні егоїсту. А якщо ж ви власними руками перетворите такого чоловіка на зразкового та люблячого коханого, поділіться своїм досвідом з нами. Повірте, не один десяток щасливих жінок вам подякує.