Звички, які додають нам років

Всі ми вважаємо, що відмова від алкоголю та цигарок обов’язково збереже красу і молодість нашої шкіри. Виявляється, цього не достатньо. Сьогодні Infomix вас здивує, адже наші повсякденні звички вбивають молодість не гірше, ніж довгі сонячні ванни.


 

Не відмовляйтеся від сонцезахисних окулярів та рукавиць

Вважаєте, що нетривале перебування на сонці без захисних окулярів нічим вам не загрожує? Помиляєтеся! Ультрафіолетові промені так і чекають, щоб зіпсувати ніжну шкіру коло очей.

Обирайте великі окуляри, які б закривали найделікатнішу зону – коло очей. Не забувайте про захисні креми та декоративну косметику з SPF-фільтрами.

В холодну походу захищайте свої руки теплими рукавичками, тому що пронизливий вітер буде пересушувати шкіру.

Не пийте коктейлі з трубочки

Така, здавалося б, еротична міміка спровокує виникнення маленьких зморшок, яких дуже важко позбутися. Теж саме стосується паління.

Спробуйте контролювати процес жування – не перевантажуйте ваші лицеві м’язи

Забудьте про часті процедури пілінгу

Не потрібно нещадно терти шкіру інтенсивними скрабами – вони пошкоджують епідерміс і послаблюють його функції. Після такого скрабу з’являються прищі, подразнення, нерівномірна засмага.

Користуйтеся інтенсивним скрабом не частіше одного разу на тиждень.

Кам’яне обличчя – ваш рятівник

Любите емоційно реагувати на все, що вас оточує? Чекайте великої кількості неприємних зморшок.

Контролюйте свою міміку, утримуйтеся від бурхливих емоцій хоча б тоді, коли розмовляєте по телефону, а для цього наклейте на лоб та між бровами смушку скотчу – це врятує вас від ранніх проблем зі шкірою.

Не тріть очі та не торкайтеся руками обличчя

Якщо вам подобаються темні кола під очима, розтягнута шкіра, почервоніння, то й надалі продовжуйте торкатися руками обличчя й терти очі.

Якщо ж ні, перестаньте це робити! Займіть чимось ваші руки, щоб не було спокуси почухати носик тоді, коли він навіть не свербить.