Найкращі “природні” очисники для організму

Природа подарувала нам безліч овочів та фруктів, які ефективно очищують наш організм та знешкоджують велику кількість бактерій. Зверніть увагу на прості продукти, які є в холодильнику будь-якої господині. Infomix впевнений – вас здивують їхні секрети.


 

1. Червоний буряк

Найкраще очищує людський організм червоний буряк. Цей овоч містить клітковину, фосфор, мідь, вітамін С та багато органічних кислот, які допомагають їжі швидше перетравлюватися та знищують всі шкідливі бактерії в кишечнику. Буряк покращує роботу печінки, а також омолоджує організм за рахунок фолієвої кислоти і кварцу.

Як вживати: варений, в борщі та салатах, у вигляді соку.

2. Білокачанна капуста

Цей дуже поширений овоч унікальний тим, що має в своєму складі рідкісний вітамін U, який знешкоджує небезпечні хімічні речовини та зцілює язви. Капуста «зв’язує» важкі метали і токсини, а потім виводить їх із кишечника. Крім того, органічні кислоти, які в ній містяться, нормалізують мікрофлору і покращують тралення.

Як вживати: свіжу, квашену.

3. Часник

Ви здивуєтеся, але лише в одному зубчику часнику вчені нарахували більше 400 корисних компонентів. Він знижує рівень холестерину в крові, чистить судини, навіть вбиває клітини, які провокують виникнення раку мозку, а також знищують дифтерійну і туберкульозну палички, знешкоджують глистів.

Як вживати: свіжим.

4. Ріпчаста цибуля

Фітонциди, які містяться в цибулі, моментально вбивають бактерії та грибки, покращують травлення й апетит. Також велика кількість сірки, що також входить до її складу, знешкоджує шкідливі речовини.

Як вживати: свіжим, в салаті.

5. Яблука

Улюблений фрукт багатьох людей ще й дуже корисний. Він нормалізує роботу всієї системи травлення, покращує апетит, стимулює вироблення шлункового соку, вбиває збудників дизентерії, стафілокока, вірусів групи А.

Як вживати: свіжими зі шкіркою, у вигляді соку чи відвару.

6. Авокадо

Цей екзотичний фрукт не такий частий гість нашого столу, але, якщо маєте можливість, обов’язково перевірте на собі його корисний вплив. Авокадо містить дуже рідкісну речовину – «глютатіон», який блокує дію різних канцерогенів, «розвантажуючи» печінку, забезпечує тканини киснем.

Як вживати: свіжим, у вигляді сухофрукта.

7. Журавлина

Ще в давні часи ці ягоди використовували як один з найсильніших «природних» антибіотиків та противірусних засобів. Крім того, журавлина ефективно очищує сечовий міхур, виводячи з нього бактерії, а також активно бореться з утворенням та подальшим розвитком ракових клітин.

Як вживати: свіжою, у вигляді варення чи морсу.