Природний інтер’єр – біоніка

Біоніка – це досить новий напрям у дизайні інтер’єру. В його основі закладений тісний зв’язок з природою та найновішими досягненнями техніки. Розвиток цього дизайнерського напрямку почався тоді, коли активно впроваджувалися альтернативні джерела енергії, екологічні будівельні матеріали, а також цьому сприяла глобальна урбанізація.


 

Основним правилом біоніки є надзвичайно потужний взаємозв’язок між формою та функціональністю в навколишньому середовищі.

Досягнувши свого піку популярності у 70-х роках минулого століття, тепер біоніка підкорює українських поціновувачів екодизайну.

Цей стиль особливо сподобається тим, хто обожнює природу і хоче гармонійно почуватися у власному домі.

біоніка1

Як не дивно, але біоніка є одночасно і найпрогресивнішим, і найприроднішим стилем. Характерними його особливостями є плавність ліній і масивність предметів інтер’єру, а всі текстури та декоративні елементи відображаються з тією гармонічністю та витонченістю, які ми звикли бачити в живій природі.

Забудьте про зонування простору чи чіткий перехід між різними декоративними елементами, для біоніки це абсолютно не прийнятно. Головне, дотримуйтеся гармонії, відчуття цілісності та неперервності всього живого.

біоніка2

Хочете, щоб ваше житло набуло чітких ознак цього стилю? Тоді намагайтеся зробити ваше помешкання простим та природним, пластичним та виразним.

Втім, досягти потрібно ще й максимальної функціональності та практичності без використання великої кількості ресурсів. Таке справді під силу не кожному, тому часто ті, хто вподобав для себе біоніку, не можуть самостійно декорувати помешкання, адже це потребує дійсно масштабного та практичного мислення.

біоніка3

 

Для біоніка характерна світла кольорова гама, яка є надзвичайно популярною в цьому сезоні, а також глянцеві, дзеркальні та прозорі текстури. Використовують також аналогічні природні орнаменти і перфорацію, з метою зменшення ваги конструкції.

біоніка4

Надзвичайно важливим у цьому стилі є світло. Його повинно бути багато, адже саме світло правильно підкреслює простір та форму. Вбудовані світильники – це ідеальний варіант для біоніки!

біоніка6

Якщо ви любите вражати оригінальністю та неповторністю своїх друзів та знайомих, тоді біоніка – це ваш стиль! Насправді, як і в природі немає нічого однакового, так і цей стиль, вигідно вирізнятиме ваше помешкання серед сотень сірих та буденних житлових коробок.

біоніка7