Модні образи осінь/зима 2014-2015: підбірка фото

Настала холодна осінь, і нам так хочеться тепла і затишку. Проте справжні модниці не забувать думати і про те, щоб в новому сезоні залишатися модною.
У сезоні осінь-зима 2014-2015 дизайнери запропонували модницям немало трендів – фольклорні мотиви, ретро, романтичну елегатність, спортивну розкутість, пальта в підлогу, різнокольорові хутра.  Але знані дизайнери нагадують жінкав вкотре: купуй менше, але якісніше!


 

В моді патріотизм! За 23 роки незалежності України речі з патріодичною символікою і малюнками став справжнім трендом. Новий погляд на вишиванку пропонують не лише українські, а й світові бренди.
Ретро. Речі з минулих епох знову в моді! Приталені сукні-пально, жіночні спідниці.
Яскраві принти. Клітка, горох, діджитал-принти. Яскраві, елегантні речі, від яких не хочеться відводити погляду.
Спортивний стиль. Як стверджують модні дизайнери, тепер кросівки зможуть замінити інше взуття. Його можна носити з будь-чим. Карл Лагерфельд – беззмінний дизайнер бренду Chanel пропонує носити кросівки з легінсами, яскравими пальто і навіть з класичними твідовими жакетами і спідницями.
В’язані наряди. Безформенні і затишні в’язані наряди пропонуються дизайнерами в пастельних, приглушених відтінках. До таких нарядів пропонується взуття в чоловічому стилі.
Чоловічі елементи гардеробу. В жіночих колекціях дедалі частіше з’являються речі з чоловічого гардеробу. Брючний костюм – писк сезону.
Пальто. Не для скромних персон пропонують дизайнери в нинішньму сезоні величезні пальна, немов зшиті із затишних ковдр. В такому наряді ви не залишитеся непомітною