Підбираємо гардероб для дюймовочок!

Ви завжди переймалися тим, що не можете дефілювати подіумом як довгоногі топ-моделі? Та й одяг для жінки ростом 160 см і нижче знайти не так просто…Погодьтеся ці проблеми ну дуже часто оселяються у вашій милій голівоньці.


 

Infomix навпаки вважає, що дюймовочки-красуні ще ніколи не страждали від браку чоловічої уваги. Представникам сильної статі подобаються мініатюрні, наче статуетки, жінки.

Тому досить соромитися, час підбирати гардероб, який підкреслить вашу витонченість та елегантність!

1. Вам просто ідеально підходитимуть облягаючі фасони. Візуально подовжать фігуру всіляки виточки, шви, які йдуть вниз та вгору пояса. Мініатюрним жінкам варто уникати об’ємних фасонів, нечіткого плечового поясу. Придивіться до рукава 3/4, такий варіант ідеально вам пасуватиме.

єва1

2. Дюймовочкам слід обирати однотонні речі, краще темні. Якщо ж ви є власницею тендітної фігури, не зловживайте чорним кольором. Забудьте про великі принти та малюнки, краще придивіться до одягу з дрібними клітинками та неширокою вертикальною смужкою. Також не компонуйте ваш образ з контрастних кольорів, вони візуально зменшать ваш зріст.

сальма

3. Мініатюрним красуням пощастило! Їм прекрасно пасуватимуть класичні прямі та завужені моделі брюк та джинсів. Але пам’ятайте, що довжина класичних брюк повинна прикривати високий каблук! Влітку ж ви можете впевнено підкреслювати витончену фігуру шортами із завищеною талією. Варто відмовитися від бриджів і штанів “до кісточок”.

штани

4. Відмовлятися від спідниць дюймовочкам не варто. Зробить ваші ноги візуально довшими популярна у будь-який сезон спідниця-олівець. Також придбайте спідницю з завищеною талією і комбінуйте її з коротким жакетом. Можна поекспериментувати з довжиною максі, але забудьте про спідниці нижче колін.

спыдниця

5. Ваша ідеальна сукня – це сукня-футляр! До того ж середньої довжини. Зроблять вас візуально вищими відкрите декольте, завищена талія, відсутність рукавів, V-подібний виріз на спині.

хайден

6. Мініатюрним жінкам варто відмовитися від масивного взуття. Зверніть увагу на класичні човники з гостри кінчиками та тонкими підборами. Ідеальний колір взуття – беж.

лодочки

7. Підбираючи аксесуари, зверніть увагу на легкі на невеличкі прекраси, уникайте масивних сумок. Сонцезахисні окуляри повинні бути у тонкій металевій оправі. Забудьте про великі широкополі капелюхи.