Густі та довгі вії – це реально!

“Дівчино, не кліпайте, а то мене здуває”, – саме такий  креативний комплімент може почути кожна представниця слабкої статі, яку природа наділила густими та довгими віями. Безперечно, погляд з-під вій привертає увагу чоловіків і водночас виглядає спокусливо.


 

Але що робити жінкам, які не можуть похвалитися таким даром природи, а часу на щоденний макіяж не вистачає?  Вихід є! Наростити вії!

Справді, нарощені вії – це і красиво, і практично. Не потрібно витрачати кошти на туш, змивати її щовечора, зранку знову наносити, хвилюватися, що вона потече тощо.

Нарощення вій – процес подовження і збільшення об’єму натуральних вій за допомогою штучних, які можна нарощувати поштучно та пучками.

Нарощені вії можна носити скільки завгодно, не забуваючи про корекцію — раз в 3-4 тижні (пучками – 10-14 днів). Термін між корекціями залежить від фаз росту Ваших природних вій і догляду за ними.

віївії3

Є кілька видів  нарощення вій:

неповний об’єм – нарощування на зовнішні куточки очей або нарощування через кілька своїх вій – натуральний об’єм;

повний обсяг – нарощування на всі верхні вії, за винятком ослаблених вій, що у стадії зростання;

подвійний об’єм або 3Dобсяг – нарощування по 2-3 вії на кожну натуральну вію.

Щоб стильно і довершено виглядати на новорічній вечірці, скористайтеся послугою нарощення вій у комплексі здоров’я та краси “Diamond”.


 

Будьте довершеними навіть у дрібницях!вії2

пр. Волі, 31,

тел.: (050) 082- 78-36,

         (063) 622-96-59.

vk/com/venusboginya