Як зберегти красу шкіри взимку?

Всі ми звикли одягатися тепліше щоразу, коли на термометрі несподівано з’являється мінус. Ми поспішаємо  дістати з шафи теплі  куртки, рукавички, шапки, але про шкіру обличчя чомусь забуваємо. А дарма, бо вона також потребує захисту від морозної погоди. Що ж для нашої шкіри є корисним взимку, а чого краще уникати?


Більшість жінок погодяться, що саме в холодну пору року шкіра зневоднюється, втрачає еластичність,  тому ми відчуваємо неприємну сухість. Такі зміни спричинені багатьма факторами, але найголовнішими проблемами є різкі перепади температур та опалення в квартирі,  яке пересушує повітря, а отже, нашу шкіру також.

Тому взимку жіноча косметичка повинна поповнюватися більш лагідними засобами очищення та  тонізування.

По-перше, відкладіть до літа всі засоби, які в своїй основі містять спирт, адже холодне повітря підсушує шкіру, а використання таких тоніків ще більше пошкоджує її, порушуючи рівень водного балансу.

Очищуйте обличчя міцелярною водою, косметичним молочком або легкими тоніками. Ці засоби не будуть перевантажувати шкіру, а лише заспокоять її.

По-друге,  перегляньте свої зволожуючі засоби, вони також не всі підійдуть для холодної пори року.  Ваші улюблені креми можуть навпаки пошкодити обличчя.

Використовуйте креми, які в своєму складі містять гіалуронову кислоту і хітозан. Такі складники покриють обличчя захисною плівкою, яка не дозволить воді випаровуватися.

Щасливицями в морозну погоду можуть почуватися жінки з жирним типом шкіри, адже шкірне сало активно захищає обличчя від вітру та низької температури. На жаль, природного захисту не достатньо, тому  для такої шкіри корисними будуть легкі креми з ненасиченими жирними кислотами.

Декілька простих порад  допоможуть  вам зберегти красу та свіжість обличчя:

–  не варто використовувати суху косметику. Зверніть увагу на тональні засоби, кремоподібні тіні для повік. Можна використовувати розсипчасту пудру безпосередньо перед тим, як вийти на вулицю;

– якщо у вас сухий тип шкіри, змішуйте тональний крем зі зволожуючим;

– використовуйте ефірні олії для догляду за шкірою. Зокрема, кедрову олію та олію жожоба;

– пийте багато води, вона допоможе підтримати нормальний стан шкіри взимку;

– не забувайте про вітаміни, адже краса шкіри залежить від загального стану здоров’я;

– не приймайте занадто гарячої ванни, під впливом високої температури шкіра стає сухою;

– використовуйте вітамінізовані та поживні маски для обличчя, зволожуючі зачекають до літа.