Правила догляду за волоссям взимку

Красиве волосся – це, безсумнівно, гордість кожної жінки. Ми стараємося правильно за ним доглядати, купувати дорогі засоби, вправлятися в приготуванні корисних масок… Але приходить зима і будь-які наші старання виявляються марними. Потрібно пам’ятати, що кожна пора року потребує окремої, спеціально підібраної системи захисту. Те, що буде підходити вам влітку, взимку може зіпсувати ваше волосся. Infomix підібрав універсальні поради, які допоможуть зберегти природну красу зачіски.


 

1. Вживайте вітаміни

В зимовий період організм повністю перелаштовується і всі свої сили направляє на захист організму від інфекцій, які поширюються в холодну пору року. Натомість наше волосся залишається біля розбитого корита: ні вітамінів, ні мікроелементів…Воно стає ламке, сухе та жорстке. Тому підберіть для себе комплекс вітамінів, яких вам найбільше не вистачає.

2. Робіть зволожуючі та поживні маски

Косметика домашнього приготування вже давно користується надзвичайною популярністю. Крім того, що це дешевше, ніж засоби на полицях магазинів, ви ще й будете впевнені в безпечності та натуральності такої косметики. Якщо ваше волосся фарбоване, робіть зволожуючі маски двічі на тиждень. Жінкам з натуральним кольором можна обмежитися однією процедурою на тиждень. Не забувайте про ефірні олії, які збережуть блиск волосся навіть протягом похмурої зими.

3. Обмежте використання фенів та плойок

Пожалійте своє волосся! Старайтеся не висушувати його щоденно, а дайте можливість волоссю висохнути природним шляхом. Якщо ж без укладки ви не уявляєте свого образу, підберіть спеціальній засоби, що захистять волосся при високих температурах.

4. Спробуйте засоби, до складу яких входить гідролізований кератин

Цей компонент покриває волосся захисною плівкою та захищає волосся від холоду та пересушеного гарячого повітря. Крім того, вам стане легше його розчісувати.

5. Не забувайте про шапку

Без сумніву, мало хто з жінок любить головні убори. Вони і зачіску псують, і волосся швидше забруднююється… Але крім того, що ви вбережете себе від численних хвороб, ваше волосся буде захищене від шкідливого впливу холодного повітря.

Піклуйтеся про своє волосся і воно обов’язково віддячить вам приголомшливою красою.