Як створити затишок в орендованій квартирі?

В орендованій квартирі з чужими речами і енергетикою складно відчувати себе комфортно. До того ж виникає питання – чи є сенс щось купувати і міняти в найманій квартирі?

Безумовно, якщо ви знімаєте квартиру на місяць , нічого грандіозного робити не варто , а якщо ви збираєтеся жити тут більше року , пора покращувати її прямо зараз!
Що зробити в першу чергу для створення затишку в орендованій квартирі ?

Перш за все, викиньте весь мотлох, що з роками накопили господарі (звичайно якщо він є, і якщо господарі не проти. Отримавши позитивну відповідь, відразу ж викидайте все , що вам здається непотрібним: стародавні статуетки, вазочки, інші пило збірники. Обов’язково познімайте зі стін килими ! Якщо є можливість , зробіть невеликий косметичний ремонт – переклейте шпалери або пофарбуйте стіни. Після цього можете зробити перестановку, щоб квартира стала просторою і функціональною.

Головний секрет створення затишку в орендованій квартирі – зміна штор.
Вони приховають давно пофарбовані віконні рами! Красиве покривало – недоліки диванної оббивки. Яскраві килимки на підлозі, сидушки для стільців і табуретів теж змінять вигляд кімнати і додадуть житлу індивідуальності .

Чималу роль в квартирі грає освітлення . Щоб житло було більш затишним, верхнє освітлення можна замінити боковим – для цього купіть настільні світильники , торшери , лампи для читання.
Вдихніть в інтер’єр свою енергетику: розставте свої фотографії, сувеніри, що нагадують про приємно проведений час, повісьте улюблені картини.

Не забувайте про живі квіти! Сезонні букети в яскравих стильних вазах наповнять квартиру свіжими ароматами і порадують око. Для створення приємного запаху в квартирі можна також використовувати свічки та освіжувач повітря.