Зелений колір в інтер’єрі: добірка фото

Зелени й – найкомфортнійший відтінок для людського ока. По феншую символізує життя, ріст, прибуток. Це є один з найкомфортніших і найприємніших кольорів усієї палітри. Недарма саме в кімнатах зеленого кольору проводять медитації, адже зелений має чудодійну заспокійливу властивість, надає атмосфері релаксуючого, заспокійливого ефекту. Саме це необхідно нам такий неспокійний час. Всі відтінки зеленого позитивно впливають на психіку людини. І саме багатство відтінкій цього кольру дає широку можливість застосування його в інтер’єрі.


Інтер’єр в зелених тонах хороший для міських жителів. Перенасичення міст рекламою і яскравими вивісками призводить до колірної дратівливості. Ми не завжди її усвідомлюємо, але стаємо більш чутливими, нервовими, нетерплячими. Зелені тони приміщень, в яких ви відпочиваєте, допоможуть вам зняти зайву колірну напругу.
Зазвичай зелений застосовують в поєднанні з іншими кольорами. Проте сьогодні ми представляємо Вам добірку інтер’єрів простого зеленого, яскравого і невимушеного в інтр’єрі для різних кімнат