Як обрати керамічну плитку?

Керамічна плитка, мабуть, один з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів, адже запропонована ціна відносно низька, а про її універсальність в користуванні та довговічність.знають усі. Очі розбігаються, коли гортаєш каталог з примірниками, де представлені різні види, типи, кольори, розміри плитки…Як же ж не помилитися і вибрати саме ту, яка підкреслить інтер’єр Вашої оселі? Ми підібрали для Вас декілька практичних рекомендацій, які допоможуть правильно обрати оздоблювальний матеріал.


 

Визначтеся з метою використання керамічної плитки. Для ванної кімнати, кухні чи зовнішньої стіни будинку підбирається абсолютно різна плитка. Якщо Ви не знаєте таких нюансів, зверніться до професіоналів.

Важливо правильно обрати колір керамічної плитки, який не лише милуватиме око, але й буде практичним у використанні. Пам’ятайте, що для підлоги краще купувати темнішу плитку, хоча б на 2-3 тони, ніж Ваші стіни. Щодо невеликих кімнат, то візуально її зроблять більшими світлі відтінки. Для кухні обирайте нейтральні кольори, які не будуть відволікати від щоденних справ.

Кольорова гама, яку пропонують виробники керамічної плитки, вражає своєю різноманітністю. Ви можете обрати як класичні кольори, які нададуть інтер’єру вишуканості, так і екстравагантні та сміливі відтінки, що зроблять Ваш дизайн незабутнім.

За допомогою кольору можна візуально змінити розміри кімнати, зробити її просторішою та затишнішою, тому краще звернутися до професіоналів, які, враховуючі ваші смаки та вподобання, зможуть ідеально підібрати кольорове рішення.

Як правило, дизайнери вибудовують інтер’єр або на контрастах, або ж на поєднанні відтінків одного кольору. Перша палітра – складна та цікава, а друга – набагато легша у виконанні. Визначте, який варіант вам підходить найбільше. Не варто експериментувати, якщо у вас немає відповідного досвіду, довіряйте думці спеціалістів.

Ідеально поєднуються з усіма кольорами біла та сіра керамічна плитка. Чорний колір ефектно виглядатиме разом з білим, жовтим, оранжевим і червоним. Сині відтінки пасуватимуть до білої, пісочної та жовтої плитки. Червоний колір вдало комбінуватиметься з жовто-золотим.

Пам’ятайте, що важливу роль у сприйнятті кольорової гами керамічної плитки відіграє штучне освітлення: жовте світло вигідно підкреслить пастельну ніжність плитки, а флуоресцентне вдало поєднується з яскравими кольорами.

Звертайте увагу на розмір та форму керамічної плитки. На підлозі матиме кращий вигляд плитка квадратної форми й середніх розмірів (більше, ніж 10×10 см). Якщо стеля у Ваших кімнатах невисока, то не варто використовувати для стін квадратну кераміку. Зверніть увагу на плитку прямокутної форми, яка допоможе збільшити висоту кімнати.

Обирайте якісну керамічну плитку разом з професіоналами, тоді Ваша оселя буде стильною та затишною.

 


 

Салон-магазин «Світ кераміки»
м. Луцьк, вул. Рівненська, 83, т. 0332 75-17-60, 75-11-99
ПП «Триола», м. Луцьк, вул. Дубнівська, 60
т. 0332 75-60-05, 24-54-32
e-mail: triola61@gmail.com
www.svit-keramiki.com