Оформлення вікон шторами: оригінальні ідеї

Декор в дизайні інтер’єру має визначну роль. Саме завдяки декору ми можемо зробити нашу квартиру чи будинок стильнішим, живішим та затишнішим. Текстиль – це також один з елементів декору. Зазвичай, оформляючи вінка, ми хочемо чогось ексравагантнішого, незвичнішого, щоб ця краса вражала всіх. Проте, деякі дизайнери притримуються думки, що чим простіше, тим краще. Ніколи не втратять своєї актуальності рівні спадаючі штори. Красу тканини можна підкреслити різними аксесуарами.

Але, якщо ж ви все-таки є сторонником більш ексравагантніших ідей, наша добірка порад стане Вам у нагоді.

Контрастна підкладка для штор

Практичним є ідея підшити контрастну підкладку під шори. Це і гарно і практично. Практичним є рішення для тих, хто любить просинатися в абсолютній темряві. Виберіть 2 види тканини, що будуть контрастні між собою. Тепер залишилось недбало підгорнути штори, щоб стало видно підкладку.

ідеї для оформлення вікон інфомікс

Пофарбувати карниз для штор

Карниз також може стати аксесуаром, що підкреслить вишуканість кімнати. В продажі кольорових карнизів практично не має. Але це лише додає широту Вашим можливостям – Ви зможете пофарбувати карниз у довільний колір, що буде підходити іншим аксксуарам.

Ви можете без остраху зробити карниз будь-яким яскравим кольором, але головна умова – це має бути інший колір, ніж колір штор, бажано – контрастний.

покрасити карниз інфомікс

 

Стильне кріплення для карнизів

Щоб звернути увагу гостей до декоративного оформлення і краси стелі Вашої кімнати можна використати декоравні кріплення для штор. Вони продаються в салонах штор, також їх можна придумати самостійно, використовуючи безліч матеріалів.

Picture 13893

 

Вибір тканини для штор

Сьогодні такий великий вибір портьєр, що проблем в цьому бути не може. залишилось тільки повісити ці штори за якоюсь цікавою ідеєю. Ви, наприклад, можете розділити штори не на пополам. Розділіть їх у співвідношенні 3 до 7 метрів. Тканини безумовно повинні бути з однієї колекції. Але не обов”язково це має бути одна тканина.

тканина для штор інфомікс
Аксесуари для текстилю в інтер’єрі

Свої вікна Ви можете повністю перетворити, застосувавши різні аксесуари та прикраси для штор. Їх зараз є в надмірній кількості практично у всіх магазинах. Це бусинки, утримувачі, підвіси, тасьма та ще багато багато іншого.

аксесуари для штор інфомікс

Штори в горизонтальні смуги

Тут головне вгадати пропорції смуг, а також підібрати тканини для цих самих смуг. Дуже важливим є сумісність матеріалів, це важливо як при пошитті так і в подальшому у використанні.

Для того, щоб підкреслити приміщення, виділяють саму нижню смугу. вона має бути в пропорції 1/5 від загальної висоти штор.

штори в полоси інфомікс

Ламбрекени

Ламбрекени пришли до нас з Англії та частково Америки. Ламбрекен обов’язково має бути зроблений в одному стилі зі шторами. Знімаэться він легко, оскільки кріпиться на звичайні  липучки. За такою конструкцією можна приховати багато недоліків, а то й приховати старий карниз

ламбрекен_на вікна інфомікс

Зробіть свою оселю затишною!