Декоруємо інтер’єр до Нового року

Здавна вважається, що новорічна ніч має надзвичайну енергетику, і саме у ці кілька коротких годин можна запрограмувати весь наступний рік на успіх, радість і любов. Тому у цей чарівний час важлива будь-яка дрібниця.


2015 рік пройде під знаком Синьої Дерев’яної Кози (Вівці). Отже, як задобрити господиню року, щоби вона сприяла вам у всіх починах?

Одним із важливих факторів, завдяки якому створюється відповідна атмосфера свята і чудес, є оформлення дому. Продумайте декор до дрібниць, – щоб і вашому оку був милий, і талісману сподобався.

Головна вимога у цьогорічному декоруванні приміщення – це вишуканість і елегантність. Подбайте про те, щоб усі кімнати будинку (квартири) були прикрашені в одному стилі, а святковий настрій наповнював кожен куточок вашого дому.

Основні кольори в декорі – синій і зелений, зокрема, їх м’які відтінки. Щоб приміщення не виглядало похмуро, як основу можна використати пастельні тони, а зеленими та синіми хай будуть невеликі елементи – свічки, серветки, вази тощо.

Господиня року Коза дуже любить м’якість і затишок, тому доречними у декорі будуть м’які подушечки, повстяні іграшки, в’язані серветки тощо.

Так як 2015 – рік Дерев’яної Кози,  прикрасьте приміщення різноманітними виробами з дерева. Щоб задобрити талісман року, не забудьте про декоративну зелень чи кімнатні рослини.

Обов’язковий елемент у новорічному декорі-2015  – дзвіночок: його треба повісити на ялинку, двері, вікно або люстру.

Звичайно ж, жоден Новий рік не може обійтися без серпантину, вогників, ялинкових іграшок та гірлянд, – адже це неодмінна атрибутика цього свята, як і запах хвої та мандаринів.

Нехай новорічна ніч-2015 надовго запам’ятається веселощами і позитивом, а весь наступний рік вас супроводжують радість та посмішки!