Вітер змін…Чому ми боїмося починати життя з чистої сторінки?

Ситуація, коли ви вже лежите в ліжку, але нав’язливі думки про краще життя не дають вам заснути, знайома всім. “Здається, ось вже завтра я розпочну нове життя: піду в спортзал, перестану їсти шоколадні тістечка та запивати їх чашечкою кави (і не одною), зміню роботу, забуду про нечесних подруг та закрию двері в своє життя тим, хто опускає мою самооцінку нижче плінтуса…А потім прокидаюся, а цього мегабажання змінити весь світ вже немає, натомість серце наповнює сум та ненависть до свого сірого та буденного життя – і кілограми на місці, і подруги все ті ж, і з стосунками якось не складається…”


 

Чому ж хтось, наче за помахом чарівної палички, змінює себе та все навколо, а хтось так і блукає лабіринтами долі без шансу на щастя?

Infomix допоможе вам розібратися, що ж так заважає вам змінити своє життя.

Страх перед змінам

Ну погодьтеся, як би ми не прагнули до змін, нам все одно страшно залишити безпечний кокон і підставити обличчя інколи жорстокому вітру змін. Це абсолютно нормально, але з цим потрібно боротися, якщо ви справді хочете цього. Приготуйтеся до того, що ваш шлях буде тернистим, але все погане закінчується, а плоди вашого терпіння та прагнення до чогось нового вас не змусять довго чекати.

З чого почати?

Тут, напевно, починається найскладніший етап. Якщо ви прокинулися з чітким усвідомленням того, що варто змінюватися, потрібно з чогось почати. Спершу зрозумійте, що цей процес тривалий та складний, тому почніть черпати необхідну інформацію з книг, мотиваційних відео, яких зараз в мережі дуже багато. Ви скажете, що це буде зайвим, адже ви й так вже готові змінюватися, але, повірте, сильна мотивація, віра в себе, розуміння того, що на цьому шляху не ви перші, а вже є люди, які зуміли чогось досягнути в цьому житті, надихнуть вас набагато більше, ніж ви сподіваєтеся. На кожному етапі вашого перевтілення переглядайте відео або перечитуйте статті, які подарувала вам надію, повірте, це додасть вам сил, коли ви вже опустите руки (а таке буде траплятися і неодноразово).

Будьте цілеспрямованими!

Знаю, що про це легко говорити, але цього досить важко досягнути. Втім, цілеспрямованість – це риса характеру, яку потрібно виховувати. Перш за все, чітко уявіть перед собою вашу мету, найкраще – продумайте всі деталі. Перед вами має бути цілком реальна картина того, який вигляд матиме ваше життя після того, як ви важко над цим попрацюєте. Не варто опускати руки вже після першого падіння, пам’ятайте, що дорогу долає тільки той, хто нею прямує, тому просто вставайте з дивану та починайте діяти. Знаєте стару, як світ приказку: бачу ціль – не бачу перепон? Вона повинна звучати у вашій голові щохвилини!

 Ставте чіткі та реальні цілі

Всі ми хочемо бути багатими, відомими, красивими, але рідко ми уточнюємо свої бажання. Абсолютно точно зрозумійте для себе, чого ви хочете досягти. Заробити 1 чи 2 мільйони, схуднути чи більш радикально змінити свою зовнішність? Всесвіт, куди ваше бажання спрямовується, не любить абстрактності, тому навчіться чітко формулювати свої потреби. Втім, зважайте і на власні внутрішні та зовнішні ресурси, вони все ж повинні відповідати вашим цілям.

 Змініть ваше оточення

Як це не дивно звучить, але дуже часто потужним блокатором вашої трансформації можуть бути друзі, родичі та знайомі. Здавалося, це ті, хто повинен вірити у ваші сили найбільше. Але не рідко негативний життєвий досвід, власні переконання та песимістичний погляд на життя блокують вашу позитивну енергію, яка спрямована на зміни. Є ще й така категорія людей, яким просто не хочеться, щоб ви щось змінювали в своєму житті, адже їм комфортно керувати вами, вигідно виділятися на вашому фоні, або ж підживлювати свій егоїзм. Від таких персон все ж варто відвернутися.

Втім, нове оточення позитивно налаштованих людей з’явиться дуже швидко. Ви й самі не помітите, як ваше внутрішнє бажання до чогось нового притягне у життя абсолютно нових людей, мотивованих, зацікавлених, небайдужих.

Перестаньте мислити припущеннями

Дуже часто припущення має більшу силу, ніж стереотипи, адже це не те, про що ми чули, а те, що з нами траплялося. Тому ми вважаємо, що таке може трапиться знову, а отже, категорично більше так не робимо. Але ж звідки ми знаємо, як доля повернеться цього разу?

Не бійтеся просити щось у людей, пропонувати свої ідеї. Те, що колись комусь не надто сподобалося, може несподівано привернути увагу. Всі люди – різні, відповідно, їхні смаки можуть співпадати чи протистояти з вашими.

Отже, думки формують ваше життя. Не забувайте, що зміни – це те, що робить людське життя цікавішим та змістовнішим. Не позбавляйте себе задоволення бути повноцінним учасником життєвого спектаклю, а не його пасивним глядачем.