Курс “Студії усвідомленого життя” допоможе Вам стати успішними, здоровими, щасливими та гармонійними

Уже 21 та 23 лютого стартує курс “Студії усвідомленого життя”. У вас є можливість прослухати та засвоїти на практиці одні з найефективніших світових методик, котрі допомогли стати успішними, здоровими, щасливими та гармонійними вже багатьом людям як за кордоном, так і в Україні.

психолог copyНовий проект Наталі Рейч, який реалізується спільно з Центром відкритої освіти та носить назву “Духовна психологія з Наталі Рейч”. Проект довготривалий, охоплює декілька специфічних курсів: “Студії усвідомленого життя” – для усіх, хто бажає усвідомити закони, по яких живе суспільство та людина, зрозуміти глибинні причини подій, що відбуваються у житті, налагодити гармонію з собою та світом, вирішити життєві проблеми; курс “Психологія подружжя” – тренінгові заняття, спрямовані на гармонізацію подружнього життя, особливо актуальний курс для осіб, які збираються укласти шлюб та для тих, хто хоче прогресувати у подружніх відносинах або ж подолати певні негаразди. Також проводяться індивідуальні консультації.

Курс не має аналогів. У Луцьку випробуваний часом, досвідом та результативністю з 2010року.

Заняття у групі не більше 12 – 14 осіб. Одне заняття на місяць. Та практики між сесіями.

По закінченню курсу видається сертифікат. Проводиться попередній запис на курс «Студії усвідомленого життя».

Наразі проводиться набір у 2 групи слухачів за попереднім записом. Перша займатиметься по суботах, друга – по понеділках раз на місяць. Початок навчання відповідно – 21 та 23 лютого.

Додаткова інформація та запис у Центрі відкритої освіти за адресою:

м. Луцьк, пр-т Волі 8/5 та за телефонами: 72 38 66; (050) 67 04 538; (050) 37 47 557.

 

Нагадаємо Наталі Рейч радить кожній людині переживати емоції та почуття! Саме вони насичують наше життя яскравими барвами і є генераторами енергії.