Засуджено молодика, який “замінував” Ківерцівську автостанцію

16 січня 2015 року  18-річний мешканець села Башлики “замінував” автостанцію у місті Ківерці. Повідомлення про замінування автостанції виявилось неправдивим.

Упродовж доби правоохоронці встановили особу зловмисника, який пояснив свою витівку тим, що перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Після надходження повідомлення кілька годин міліціонери разом з іншими службами перевіряли отриману інформацію, проводили огляд приміщень станції, торгівельних закладів та прилеглої території. Тим часом роботу цих об’єктів було призупинено, що спричинило незручності пасажирам та суб’єктам господарювання.

Наразі, молодика, який щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, визнано винним у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі зі встановленням 1-річного іспитового строку.

 

Довідково: згідно санкції ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України, вчинення завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.