У Волинській області – новий прокурор

Наказом Генпрокурора Віктора Шокіна прокурором Волинської області призначено старшого радника юстиції 34-річного Дмитра Чепіжака. Офіційне представлення відбулося 6 березня.

Нового прокурора області представив заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе. Він наголосив, що завдання новопризначеного посадовця – працювати протягом 24 годин на добу проти корупції, яка турбує тепер всю Україну.

Під час представлення Давід Сакварелідзе наголосив, що оновлена українська прокуратура буде базуватися на професійних кадрах й безкомпромісній боротьбі з корупцією. Окрім того, заступник Генерального прокурора України зауважив, що нагальною вимогою українського суспільства є реформування правоохоронних органів, насамперед, прокуратури. Докорінні зміни у структурі та роботі прокуратури будуть запорукою того, що Україна стане насправді європейською державою.

До слова, Дмитро Чепіжак в органах прокуратури працює з квітня 2003 року. До призначення на Волинь він працював заступником прокурора Миколаївської області.