Як визначити характер жінки за напоєм у її склянці

Чи замислювалися ви, що характер жінки можна легко визначити за алкогольним напоєм, який вона найбільше полюбляє? Не вірите? А ви поспостерігайте за своїми подругами та знайомими. Infomix впевнений, що ви помітите багато цікавого!


 

Шампанське полюбляють кокетки та трішки легковажні жінки. Вони не проти вийти заміж за чоловіка, який буде значно старшим за них. Такі жінки часто зраджують своїх чоловіків і майже моментально п’яніють.

шампан

Горілку п’ють сильні та вольові жінки, які не приховують своїх бажань. Крім цього, вони майже не п’яніють.

Коньяк – це напій жінок середнього віку, які потребують тепла, любові та ласки. Спробуйте її зрозуміти та приділити більше уваги, повірте, подяка від неї не забариться.

Віскі полюбляють сильні та трішки божевільні жінки, які люблять весело та гучно погуляти, а вранці нічого не згадувати. Такі жінки абсолютно не комплексують і не приховують своїх емоцій. З такими супутницями потрібно бути обережними.

виски

Текіла – напій для екстравагантних та запальних жіночок, які люблять гострі враження. Вони можуть бути шаленими та голосними, а ось після декількох чарок текіли одразу стають м’якими та пухнастими.

Ром-кола – улюблений напій жінок, які люблять експериментувати. Тверезіють вони дуже швидко, а зникають завжди «по-англійськи».

Джин-тонік полюбляють жінки легковажні, які мало що розуміють, п’яніють швидко, а зранку нічого не можуть згадати.

Червоне вино обожнюють емоційні, пристрасні жінки, які за маскою неприступності приховують справжню лавину емоцій.

dbyj

Біле вино – напій для стриманих, холоднокровних світських левиць, які не люблять втрачати контроль над своїми вчинками.

Лікери люблять «солоденькі» жінки, які ведуть спокійне та «домашнє» життя, люблять дорогі подарунки та увагу.

Пиво – напій для жінок «без претензій». Вони прекрасно ладять з друзями-чоловіками та є душею компанії.