Що не можна дарувати на Новий 2015 рік?

Вибір подарунків, це, мабуть, водночас найприємніше та найскладніше завдання. Як же ж цього року «не промахнутися» й обрати річ, яка буде корисною та принесе щастя найріднішій людині? Infomix підібрав для вас «чорний список» подарунків, про які слід забути цьогоріч.


1. Ненатуральні речі.

У 2015 році в моді буде якість, адже вівця, не любить штучності.  Даруючи одяг або інші речі не  загострюйте увагу на екстравагантності та незвичайності, краще підбирайте якісне та зручне вбрання, а не вироби зі синтетики, адже таким вибором ви можете ненавмисно зашкодити не тільки людині, якій даруєте подарунок, а й собі.

Спрбуйте самі зв’язати теплий кардиган або невеличку іграшку, зробіть подарункове мило з натуральних компонентів. Витратіть трішки часу, щоб знайти в інтернеті відео-уроки, а далі справа піде швидше! Крім того, такі подарунки матимуть шалений успіх, адже ви зробите їх своїми руками.

овечка3мило2

2. Голосні подарунки.

Плеєри, музичні центри, телевізори, колонки краще подарувати іншим разом. Ці речі є “розсадниками” шуму, а наш новорічний талісман любить затишок та тепло. Тому пофантазуйте, купіть речі, які наповнять оселю особливою домашньою атмосферою або освіжать у пам’яті хороші спогади.

печиворамка

3. “Вогняні” подарунки.

Пам’ятайте, що вівця дуже боїться вогню, крім того, стихія майбутнього року – дерево, несумісна з ним. Тому не даруйте свічки, підсвічники, феєрверки, тобто все, що пов’язане з цією стихією, адже такі сувеніри можуть принести в дім розбрат, сварки та розчарування.

Даруйте спокійні та “миролюбні” речі, наприклад, цікаві записники, набори для HandMade. Особливо підійдуть подарунки, які зроблені власними руками. Тому, починайте фантазувати над оригінальним презентом просто зараз!

овечка