З «Автомодерном» ваша машина стане особливою

Компанія «Автомодерн» розпочала свою діяльність з переобладнання автомобілів в Луцьку  у 2002 році. З кожним роком розширюючи сферу своєї діяльності, фірма завоювала чільне місце в галузі надання автомобільних послуг. Засновник і директор підприємства – діловий, впевнений у собі та разом із тим самокритичний Петро Мельничук.

 


 

Петре Нафановичу, тривалий час ви займалися переобладнанням автомобілів в Луцьку, призначених для перевезення вантажів, на автомобілі для пасажирських перевезень. Наразі робите ставку на надання цих же послуг?
Ми й надалі переобладнуємо ввезені з-за кордону вантажні автомобілі на легкові. Окрім того, розширили спектр своїх послуг, і зараз наша фірма займається ще й продажем комплектуючих, оформленням дизайну; надаємо послуги з укомплектування салонів та заміни автоскла. Виготовляємо люки для автобусів, мікроавтобусів. У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в нашій державі пішли назустріч клієнтам і знизили ціни.

 

Хто є постійними вашими клієнтами та наскільки широка їх географія?
На сьогоднішній день орієнтуємося на ринкового клієнта. Індивідуальних замовлень мало. Разом із тим, навіть ті, хто переробляє авто на продаж, хочуть, щоб їхня машина була кращою, мала свою родзинку. Ми надаємо їм таку можливість та враховуємо всі побажання, дозволяючи тим самим залишатися особливими. Іноді навіть черпаємо від клієнтів хороші ідеї.
Раніше, коли ситуація в державі була не такою складною, активно працювали з замовниками зі Сходу, Росії, Білорусі та Криму.

 

Тобто нинішня ситуація в країні не оминула і автомобільний бізнес?
Звичайно, ні. Автомобільний бізнес процвітає тоді, коли в країні стабільність.
Наразі весь наш колектив вболіває за Україну, хочеться, щоб все швидше налагодилося. До речі, один наш працівник зараз перебуває в зоні АТО. Ми підтримуємо з ним зв’язок, допомагаємо. Нещодавно купували бронежилети, різне устаткування, рації. Нам не байдужа доля країни, адже ми хочемо працювати та жити в незалежній державі, а не на окупованій території.

Чи було у вас замовлення, яким особливо пишаєтеся?
Так, за рекомендаціяхми нашого постійного київського клієнта до нас звернулися хлопці з «95-го кварталу». Ми робили їм переобладнання та дизайн автобуса. Жартівники були задоволені нашою роботою, а це – найбільша винагорода!

Важко догодити клієнтам?
Ні, головне – працювати якісно. Потрібно з кожним знайти спільну мову та правильно зрозуміти задум. Віримо, що задоволений клієнт приведе з собою 10, а незадоволений – відіб’є 100 потенційних замовників. Тому завжди працюємо лише на хороший результат.

Ні для кого не секрет, що в Україні немає вишу, який би давав належний рівень знань автомобільного сервісу. Тому він і накульгує на одну ногу. Як вирішуєте цю проблему?
Ми з задоволенням беремо на роботу молодих,енергійних людей, які хочуть навчитися, пізнати щось нове. З ними потрібно активно працювати та передавати свій досвід. До речі, розпочинаючи бізнес, я все робив власними руками. Тому запросто можу навчити молодого спеціаліста виконувати будь-яку ланку роботи. Повірте, здібних людей у нас вдосталь.

Не боїтеся конкуренції?
Знаєте, багато працівників пішли від мене працювати на власні хліба. Я не ображався на них, адже розумів, що хочуть досягти чогось самі. Хіба за таке можна тримати зло? З багатьма і зараз співпрацюю, підтримую дружні відносини. Втім, якщо хтось вчинив непорядно, спілкування припиняю.
Я – за здорову конкуренцію, без підступності та обману. Вважаю, що в автомобільній сфері кожен має свою нішу, клієнтів та почерк. Працюємо на репутацію, адже потім вона працюватиме на нас.

Часто доводиться затримуватися на роботі?
Так, адже для того, щоб стати кращим, потрібно постійно аналізувати свою роботу, удосконалюватися. Як кажуть, досконалості немає меж.
Ваше найбільше професійне досягнення?
Найбільш велике досягнення будь-якого керівника – це колектив. Адже це люди, які працюють з тобою, люди, які тримають твій рівень та марку. Їхній професіоналізм – запорука мого успіху!

 

Спеціально  для  InfoMIX