Тренди в дизайні кухонних меблів 2015 від італійців

На міланській виставці EuroCucina 2014 представлені найновіші розробки для кухні. Духовка-планшет, духові шафи в стилі хай-тек з дверцятами-невидимками, прозорий тостер та інші інтелектуальні пристрої. Що ж буде в тренді в 2015? Читайте далі


EuroCucina 2014 2EuroCucina 2014  09-sЛаконічні форми Кухню пропонується зробити максимально простою, навіть класичні моделі, і ті зазнали спрощення, хоча зазвичай завжди були непорушними і містили в собі такі елементи як карнизи, декоративні вітражі та ін.

 

 

EuroCucina 2014 -sГеометричні форми   Строгі лінії, правильні конструкції, прямокутні форми.

 

Форми, що обтікають Популярною лишилася і обтічна форма, ніби з майбутнього.

 

http://www.dreamstime.com/-image27010947Рельєфність Тренд що дуже стрімко розвивається. Кухню тепер можна перетворити в ультрамодний арт-об’єкт за допомогою декоративних об’ємних 3D-панелей. 

 

Функціональність Всі функціональні складові кухні ховаються за лаштунками, проте скористатися ними легкоі просто

 

Кухню об’єднують з вітальнею В мебелевих конструкціях кухонних меблів з’являються додаткові елементи, які вже можна вважати вітальнею

 

Еко-стиль   Дана тенденція стає все більше популярною. Дедалі більше натуральних матеріалів.

 

EuroCucina 20Щодо аксесуарів, найтехнологічнішими стали:

Супертонкі стільниці. Дизайнери знайшли їм застосування практично кругом. Тонкі та витончені, роблять меблі стильними

 

 

Барні стільниці На піку популярності барні стільниці всіляких кольорів, стилів, матеріалів, товщини.

Антресолі та полиці, відкриті шафи.  Вперше вкористані як елемент кухні відкриті полиці, і не зовсім нові – відкриті шафи. Відкриті полиці на яких можна зберігати безліч потрібних речей. А ще вони стали ультра модні.

 

 

EuroCucina 2014 -зФункціональне освітлення Підсвічується все: робіча область, ручки, полиці, антресолі, простір всередині шаф. Звичайно це додає стилю та комфорту.

 

Модні ручки Ручки також стали модним аксесуаром кухні. Різноманіття форм, кольорів вони слугують доповненням до дизайну фасаду перетворюються зі звичайного аксесуара кухні в модний арт-об’єкт. Також модні кухні, дверки яких відкриваються без використання ручок завдяки різноманітним профілів, встановлених між стільницею і фасадами або в колонах.

EuroCucina 2014  cd8b

 

Профіль Кольоровий профіль, що стали використовувати в кухонних меблях став цікавим і модним трендом.

 

Дизайнерські витяжки Хоча витяжки стають сучаснішими на технічному рівні, проте, головна тенденція – звичайно ж, незвичайний дизайн.

 

Варочні поверхні Це найбільше вражає. Італійці обіграли звичайні решітки для плити, на які встановлюється посуд під час приготування. Як запевняють виробники тут немає хаосу, все зважене, виміряне і посуд стоїть надійно.