Підбираємо вбрання для Нового року

Напередодні Нового року ми панічно бігаємо модними магазинами, заглядаємо в усі вітрини, щоб знайти те єдине і неповторне вбрання, яке принесе нам удачу на весь наступний рік. Перед нашими очима безліч кольорів, фасонів, тканин, оздоблень… А що ж сподобається господині майбутнього року  – синій дерев’яній вівці? Infomix допоможе вам догодити талісману 2015 року!


 

1. Вибирайте сукні зелених, жовтих та синіх відтінків. Можна використовувати й перехідні напівтони, наприклад, салатові, голубі, фіолетові, смарагдові. Ідеально підійдуть пастельні, бежеві кольори. Новий 2015 рік можна зустрічати як у довгій, так і короткій сукні, але підбирайте не дуже облягаючий силует. Вечірня сукня має бути трішки об’ємною.

 

 

плаття

 

плаття2

 

 

 

платья зеленые

 

плаття сині

 

 

 

2. Не забувайте про аксесуари! Ви будете виділятися серед гостей, якщо до своєї сукні підберете невеличку брошку у вигляді овечки, так  талісман 2015 року точно подарує удачу на весь наступний рік.

овечка

 

Áðîøü Îâå÷êà Adele

 

Доповніть свій образ шкіряними плетеними браслетами.

браслет

 

Для того, щоб догодити господині свята, одягніть на новорічну вечірку дерев’яні прикраси.

біжутерія

 

біжутерія2

 

3. Симовол 2015 року обожнює комфорт та природність. Залиште ультрамодні синтетичні сукні в шафі та одягніться в комфортне та приємне до тіла вбрання з натуральних матеріалів.

вьязанные

 

вязані

 

І на сам кінець пам’ятайте, що навіть ідеальна вечірня сукня не гарантує вам щасливого року. Відпустіть від себе всі турботи, які тяжіють над вами тисячами проблем і відкрийтеся до нового життя, яке вже стукає у ваші двері.