Найбільші немовлята, що були народжені

ІnfoMIX підготував добірку  найбільших  немовлят, що були народжені у світі. Практично всім цим дітям вдалося вижити і вирости. Вони ведуть нормальний спосіб життя, лише деякі з них страждають незначними відхиленнями. Отож:

Джордж Кінг - 7 кілограм Інфомікс

 

 

 

1. Джордж Кінг,  вага 7 кілограм

Джордж Кінга нарожився в 2013 році, його вага була лише на 200 грам менше ваги самого важкого немовляти у Великобританії. Батьки не очікували, що маля виявиться таким великим.  Процес пологів затягнувся аж на 16 годин.

 

 

 

 

 

2.  ДжаМайкл, вага –  7 кілограм 250 грам

ДжаМайкл - 7 кілограм  250 грам ІнфоміксХлопчик народився в 2011 році в Техасі. Його мати, 39-річна Джанет Джонсон, і її наречений Майкл були приголомшені, коли лікарі повідомили їм, що їхній син важить 7 кілограм, а його зріст становить 61 сантиметр. Лікарі підозрюють, що причиною таких незвичайних габаритів малюка став причиною діабет, яким хворіла Джанет.

 

 

3. Саммісано Отухіва – 7 кілограм 300 грам

Саммісано ОтухіваМама хлопчика, Сосефіна, народила сина в серпні 2013 року в Каліфорнії. Лікарі припускали, що вага хлопчика буде орієнтовно 4-6 кг,  але як же вони були здивовані, коли Саммісано Отухіва з’явився на світ! Мати дитини була здивована не менш лікарів, коли дізналася, що вага хлопчика був 7,3 кілограма.

 

 

4. Стівен Літтл – 7 кілограм 400 грам

Стівен Літтл - 7 кілограм 400 грамЦей крихітний австралійський хлопчисько на сьогоднішній день вже дорослий, 52-річний чоловік. Коли він народився в госпіталі Кемпсі, розташованому в Західному Кемпсі, Австралія, в січні 1963 року, він виявився найбільшим новонародженим в Австралії. До слова, старший брат Стівена, Дезмонд, народився вагою 6.2 кілограма, так що мати хлопчиків вже була морально готова до нестандартних розмірів наступного сина. На щастя, інші дев’ятеро дітей цієї жінки виявилися не такими величезними, як ці двоє.

5. Надя – 7 кілограм 720 грам

Надя - 7 кілограм 720 грамНадя була дванадцятою за рахунком дитиною в сім’ї Тетяни Барабанової з Сибіру. Дівчинка народилася в 2007 році, і серед її братів і сестер є ще кілька “важковаговиків”.

 

 

 

 

6. Мухаммад Акбар Рісуддін – 8 кілограм 670 грам

Мухаммад Акбар Рісуддін - 8 кілограм 670 грамЦей хлопчик виявився найбільшим новонародженим за всю історію Індонезії. Відразу після народження він важив 8.67 кілограм. Його мати, Ані, вирішила назвати хлопчика на честь місцевого мера – Мухаммада Акбара Рісуддіна.

 

 

7. Найважчою новонародженою дитиною, яка опинилася в книзі рекордів Гіннеса був хлопчик, який важив 10 кілограм 200 грам –  Канадка Анна Хайнінг

книга рекордів ГіннесаБейтс народила хлопчика в своєму будинку в Севільї, Огайо в 1879 році. Дитина важила більше 10 кілограмів, а його ріст був 71 сантиметр. На жаль, він прожив лише 11 годин і не встиг навіть отримати офіційне ім’я. Нам не вдалося дістати його фотографію, тому підключайте свою уяву, щоб уявити розміром немовляти – майже як дворічного малюка.

 Джерело