Ідеальна жінка очима успішних чоловіків Луцька: отож яка вона?

Західні соціологи, провівши масштабне дослідження, змогли за словами чоловіків “намалювати” портрет ідеальної жінки.  66 тисяч чоловіків з усього світу прийшли до висновку, що ідеальна жінка – блакитноока блондинка з довгим волоссям, зростом 172 см і вагою не більше 60 кг, яка іноді носить окуляри. Вона також не повинна мати дітей, але зобов’язана мати власне житло. Ось так!

А яка ж вона, ідеальна жінка, очима успішних чоловіків Луцька?

Андрій Савчук

Андрій Савчук

 

Андрій Савчук, керівник відділу в сфері “Beauty industry”:

Образ ідеальної жінки в першу чергу повинен бути загадковим та неприступним. Нажаль, в наш час більшість дівчат легкодоступні та занадто відкриті. Для справжнього чоловіка важливо боротись за жінку, докладати зусилля для того, щоб завоювати її тіло та душу, тільки тоді ти від цього кайфуєш!). Ну, звичайно, куди ж без мудрості, краси та позитиву!

 

 

 

Олексій Веремійчик

Олексій Веремійчик

 

 

Олексій Веремійчик, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради :

Ідеальною жінку робить не всі ці надлишки косметологічного маркетингу, а внутрішній світ, яким вона живе, жінка котра мудро балансує між чутливістю і прагматизмом, між скромністю і елегантністю завжди буде об’єктом мрій чоловіків. Ідеальна жінка вимоглива і готова до самопожертви, проте в мене особисто найбільший захват викликає те як жінка ставиться до своїх дітей. І не обов’язково щоб бути ідеальною жінкою потрібно бути чи то домогосподаркою, чи то бізнес-леді, чи свіцькою левицею. В будь-якому випадку жінка повинна залишатись ніжною, нести в домівку спокій, а свому чоловікові – впевненість.

 

 

Вадим Павлосюк

Вадим Павлосюк

 

 

 

 

 

Вадим Павлосюк, фотограф:

На сам перед –  справжня. Без нарощеного волосся, вій і всього іншого. Ми тягнемось до свободи, а ховаємось за маскою.

 

 

 

 

 

 

image (1)

Тарас Бончевський

 

 

 

ТАРАС Бончевський,  директор компанії “Захід-Шина”

Для мене ідеальна жінка – це жінка, якій властивий  професіоналізм в роботі, вона завжди вміє знаходити підхід до чоловіка, пунктуальна. Звичайно, в неї гарний смак у виборі одягу та аксесуарів, вона завжди доглянута, стильна, позитивна. Немаловажними є фінансова незалежність, оптимізм. Вона просто зобов’язана бути   гарною мамою і просто красунею.

Петро Лавринюк

Петро Лавринюк

 

 

 

 

 

 

Петро Лавринюк, директор Волинського обласного молодіжного центру праці Петро Лавринюк

Ідеальна жінка для мене – це моя дружина. Кожному своє! Ідеальна жінка – це та жінка, яка буде необхідна чоловікові все його життя, «друга половинка», яка ідеально підходить саме йому.

Але все-таки образ ідеальної жінки в очах чоловіків, на мою думку, – це образ жінки – красуні, хорошої матері, прекрасної господині, вірної дружини, чудової коханки…

 

То ж, чекаємо коментарів від жінок.. А який же він, ідеальний чоловік?