Факти з життя голівудських зірок, про які ви навіть не здогадувалися

1. Мати Роберта Паттінсона, виконавця головної ролі у популярній вампірській сазі “Сутінки”, хотіла назвати сина Едвардом – саме таке ім’я мав герої Роберта, який приніс йому шалену популярність.

роберт

2. Актор Метью МакКонахі обожнює тварин. Під час урагану “Катріна” він рятував собак та котів, жертвуючи своїм життям, а в Лос-Анджелесі не пройшов повз хуліганів, які підпалили кішку.

3. Актриса молодіжного серіалу “Пліткарка” Лейтон Містер народилався за гратами. Її батьки займалися контрабандою марихуани, тому й отримали 10 років в’язниці.

4. Виявляється, що найбажаніший красунчик Голівуду Джордж Клуні в школі не був улюбленцем дітей. Його часто били та принижували, тому актор називає цей період свого життя найгіршим.

Джордж

5. Красуня Демі Мур в дитинстві була косоокою, тому навіть носила спеціальну пов’язку на оці. В результаті двох операцій, цей дефект виправили.

демы

6. Рекламу з Бредом Пітом заборонили в Малайзії. Актора, який брав участь у рекламному ролику автомобільної компанії Toyota, не дозволили показувати місцеві чиновники, адже вважали, що ідеальна зовнішність Бреда тільки додасть комплексів жителям Малайзії.

бред

7. Ще один улюбленець всіх дівчат, актор Тейлор Лотнер, був чемпіоном світу з карате серед юніорів. У нього навіть є чорний пояс.

Taylor Lautner Abduction presentación París

8. Батько актриси Уми Турман – тибетський монах. Роберт Турман – перший житель Заходу, якому присвоїли це звання, а посвячував його в монахи сам Далай-Лама.

ума

9. Актор Ештон Катчер, незважаючи на успішну кар’єру, спеціалізується ще й на біохімічній інженерії.

ештон

10. Джоні Депп страждає від коулрофобії. Виявляється, відомий актор дуже боїться клоунів.

джони