Керамічна плитка від магазину “Світ кераміки”: тенденції моди 2014-2015

Імітація натуральних матеріалів
Сучасна керамічна плитка успішно мімікрує під натуральне дерево і різноманітні метали – мідь, золото, бронзу, срібло. Наслідування природі знайшло живий відгук серед любителів натуральних матеріалів, адже при абсолютній зовнішній схожості така плитка коштує набагато дешевше своїх природних аналогів. При цьому вона незрівнянно міцніша і простіша у догляді.

тенденції моди керамічна плитка 2015 -2

Повернення до класики
Однотонні або двоколірні колекції знову в моді. Від попередників їх відрізняють лише оригінальні деталі – тематичні вбудовані панно, контрастні по кольору бордюри, структурована поверхня. Основна причина зростання попиту на плитку в стилі мінімалізму – її універсальність. Відсутність нав’язливих деталей, м’які колірні відтінки дозволяють з легкістю міняти інтер’єр приміщення без прив’язки до стін і стелі. Класична керамічна плитка вдало поєднується з будь-якими меблями і найбільш сміливими дизайнерськими рішеннями.

6213

Оригінальність
Як стверджують провідні дизайнери, основним стилем і напрямом у світі керамічної плитки сьогодні є … відсутність стилю. Так званий «фьюжн» або змішування різних напрямків лідирує в оформленні приміщень. Кожен інтер’єр повинен бути унікальним, насамперед відображаючи переваги і смаки його мешканців. Тому все частіше можна зустріти мозаїчні керамічні вставки і панно, поєднання різної за розміром і контрастної за кольором плитки, вставки металу або розсип із сяючих стразів. Єдине правило при виборі плитки – щоб було гарно (з точки зору власника) і комфортно.

01149


 

Салон-магазин «Світ кераміки»
м. Луцьк, вул. Рівненська, 83, т. 0332 75-17-60, 75-11-99
ПП «Триола», м. Луцьк, вул. Дубнівська, 60
т. 0332 75-60-05, 24-54-32
e-mail: triola61@gmail.com
www.svit-keramiki.com