Новонароджена дівчинка виявилася вагітною

Новонароджена гонконгська дівчинка виявилося вагітною двома братами.

Випадки розташування ембріона в ембріоні стаються в середньому один раз на півмільйона вагітностей. Про причини такого явища лікарі та вчені до цього часу сперечаються. Всесвітня організація охорони здоров’я вважає плід всередині новонародженого немовляти тератомою (вид пухлини), але гонконгські лікарі стверджують, що у їх пацієнтки в організмі знайшлися два плоди близнюків, спочатку здорових, але в ході вагітності поглинених тілом їх сестри.

Новонароджену дівчинку помістили під особливе спостереження гінекологів – лікарі підозрювали у неї пухлину. Ультразвукове обстеження ще перед пологами вказало на дивне потовщення в черевній порожнині.

У підсумку тритижневоїій дівчинці зробили операцію: між печінкою і ниркою хірурги виявили два плоди. Один з них важив 9,3 грама, інший – 14,2 грама, що відповідає приблизно восьмому і десятому тижням вагітності. У обох немовлят знайшли пуповину, з’єднану з плацентоподобной масою в животі дівчинки.

Очевидно, що дівчинка була занадто мала, щоб зачати плід самостійно. Швидше за все, вона була однією з трійнят. У міру розвитку плоду з незрозумілої причини два невеликих плоди були поглинені тілом третього. На той момент вони ще були здоровими і здатними до розвитку.

За всю історію сучасної медицини було відмічено всього 200 випадків плода в плоді. На думку американського гінеколога Дрейона Берча (Draion Burch), плід у плоді може бути лише окремим випадком куди більш поширеного явища – «зникаючих близнюків» (розсмоктування плоду). У цих випадках один з близнюків повністю або частково поглинається іншим в ході вагітності (причому мати часто не помічає нічого дивного).