Китаєць, на якого напала панда, отримає компенсацію у розмірі більше 80 тисяч доларів

Китаєць, на якого напала панда, отримає компенсацію у розмірі більше 80 тисяч доларів, повідомляє Agence France-Press з посиланням на адвоката потерпілого.

Інцидент стався в північно-західній провінції Ганьсу в березні 2014 року. Тварина забрело в село, де люди в спробі зловити її переслідували до тих пір, поки панда не опинилася на землі, що належить позивачеві.

За словами потерпілого, панда, вся в бруді, раптово вискочила перед ним і вкусила за ногу. Вона випустила чоловіка тільки тоді, коли інший житель села накинув на тварину своє пальто. Панді вдалося в підсумку втекти.

Позивач був змушений після травми перенести семигодинну операцію. Після цього його син подав до суду на місцевих чиновників лісового господарства і розташованого по сусідству національного природного заповідника, де мешкають понад 100 диких панд.

Після переговорів чиновники погодилися виплатити компенсацію в розмірі 520 тисяч юанів, що еквівалентно 83 тисячам доларів. За словами чоловіка, він задоволений результатом справи, ці гроші повинні покрити його медичні витрати. Разом з тим, можливо, хірургічне втручання буде потрібно знову.