Мешканка США подала в суд на виробників колготок за відсутність оргазму

Мешканка США, Менг Ванг з Куїнса, очікувала, що при носінні колготок буде отримувати еротичний масаж, як це було з моделлю в рекламі. Ось вона і подала до суду на їх виробників, за те що куплена продукція не довела жінку до оргазму.

США лідирує за кількістю судових позовів на душу населення. Як виявляється на невідповідності заявленого в рекламі реальним відчуттям теж можна добре заробити.

Відповідачем у справі є канадська компанія Gildan Outerwear, що виробляє колготки. У рекламі цієї продукції модель, яка носила колготки, відчувала оргазм від їх носіння, так як стогнала від задоволення, виглядало все так, ніби вона отримувала еротичний масаж. Між стогнаннями вона вимовляла слова “це моя точка задоволення” і “о, так, саме так!”.  Менг, як з’ясувалося, очікувала від купленого товару тих же гострих відчуттів, але так нічого і не зазнала.

Розчарована жінка за свої моральні страждання, пов’язані з відсутністю бажаного оргазму, вирішила зажадати з Gildan Outerwear матеріальної компенсації. Вартість колготок склала всього $ 7, але це ніяк не вплинуло на очікування гострих сексуальних задоволень Менг, адже вона повірила рекламі.

Адвокат позивачки в свою чергу заявив, що дама при носінні колготок нічого не відчула, а мала надію отримати еротичний масаж, як це було з моделлю в рекламі

“Мій клієнт очікував, що куплені ним колготки будуть робити еротичний масаж, який мав викликати сексуальне задоволення, як це було показано в рекламі, – заявив адвокат Мінг. – Але на ділі ця продукція виявилася самими звичайними колготками. Клієнт носив їх протягом тижня, але так і не зазнав тих відчуттів, на які розраховував. Між тим, в рекламі колготок на сайті виробника також міститься інформація про те, що вони сприяють масажу зони геніталій”.

Джерело