Арсен Аваков вибачився за непрофесійну поведінку міліції

Про зіткненню міліції з мітингуючими біля НБУ Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вибачився на своїй сторінці у Facebook.
“Насамперед – мої вибачення всій країні за непрофесійну поведінку міліції у виниклій ситуації і потворну сцену біля будівлі НБУ. До пікетувальників біля НБУ цієї ночі я під’їхав і вибачився за подію особисто”.

За підсумками побіжного розгляду по гарячих слідах Арсен Аваков звільнив керівника Печерського райвідділу Києва з посади, його заступник з громадської безпеки – відсторонений до висновків комісії з розслідування.

Міністр внутрішніх справ вважає, що серед мітингувальників були і такі, що мають на меті розгойдувати і без того непросту ситуацію. Саме тому він висловив побажання  розділити реальних мітингувальників людей з проблемами, що призвели їх під Нацбанк – і тих хто за їх спинами намагається спекулювати на ситуації.

Він пообіцяв мітингувальникам звернутися до голови НБУ, міністрів економічного блоку уряду, що б створити робочу групу і шукати рішення питання.

“Прошу зрозуміти побоювання правоохоронців. У будівлі НБУ зберігаються золотовалютні резерви країни – дестабілізація навколо цієї будівлі – величезний ризик дестабілізації національного масштабу. Я прошу всіх зрозуміти це, врахувати і дотримуватися в заявленому пікеті коректних норм. А міліція зробить все для забезпечення порядку навколо мітингу та захисту його від провокацій, аж до дозволу виниклої кризи.” – написав він на своїй сторінці.

Нагадаємо, що вчора сталася сутичка біля будівлі НБУ: силовики розігнали активістів “фінансового майдану”