Кафе – кондитерська «МЕЛІН»: «Найважливішим «ревізором», думку якого ми цінуємо та поважаємо, залишається наш гість»

У Рівному є заклад, який не оминула своєю увагою навіть ревізор Ольга Фреймут. Що ж змусило народного інспектора завітати до кафе-кондитерської «Мелін»? Про це та багато іншого поговоримо з директором закладу Вадимом Павловичем.


 

Вадиме Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, нашим читачам про історію створення кафе-кондитерської «Мелін»?

Тільки можна, будь ласка, без «Миколайовича»?:) Ну…заклад створювали не ми. У нього був попередній власник, і до приходу нашої команди «Мелін» пропрацював вже близько 5-ти років як дитяче кафе, популярність якого залишилась в минулому. Тому задача стояла трохи важча, ніж створити – потрібно було переробити. Перше, що необхідно було реалізовувати – це репозиціонування закладу, тобто пояснити громадськості, що ми не дитяче кафе з морозивом та цукерками, а кафе-кондитерська зі смачною, актуальною, доступною та професійною кухнею, заклад в який можна завітати без дітей і навіть не маючи дітей. Так з дитячого кафе виросла впевнена кафе-кондитерська «Мелін», хоча сімейні пари з дітьми і на сьогоднішній день складають значну частину аудиторії наших гостей.мелін1

 

Якими базовами принципами керуєтесь в роботі?

По-перше, це повага та чесність до всіх гостей, що переступили поріг нашого закладу, незалежно від віку, статі, соціального статусу і т. д. Ми виховуємо в колективі ставлення до відвідувачів таке, ніби ті завітали до них в гості особисто, як гості запрошені на День народження, наприклад, де гостеві пропонується тільки найкраще. Правда, ми не запросимо людину наступного разу, якщо вона влаштовує дебоші, смикає нашого улюбленого кота за хвоста, витирає руки  шторами та хапає господиню за недозволені місця:) По-друге, це повага до всіх своїх колег, незалежно від посади: чи то охоронець, чи бухгалтер, директор чи посудомийниця. В колективі має панувати спокійна та доброзичлива атмосфера, де людина йде на роботу з бажанням зустрітись зі співробітниками знову. Звичайно, не всім колегам одразу доступна така опція особистої поведінки, проте, більшість новачків «втягуються» з часом. Ті, що полюбляють скандали, плітки, «бразильські серіали» та мордобій самі надовго не затримуються:) Ще в нас відсутні штрафи, наприклад. Жодного штрафу. Головна мотивація – небажання підвести колег.

мелін3

Що вважаєте показником успішності?

Злість та заздрість конкурентів. Жартую:) Вдячність гостей, звичайно. Гостей та колег.

 

Як Ви урізноманітнюєте меню закладу? Чи впроваджуєте кулінарні ноу-хау?

Наш шеф-кухар «горить». Горить своєю справою. Ми також 🙂 Це дозволяє нам знаходитись в безперервній динаміці пошуку та реалізаціїї нових смаків, ароматів, подач. При зовнішній скромності кафе та досить демократичних цінах, незважаючи навіть на інфляцію, ми, самі того не помічаючи, реалізовуємо серйозні ресторанні концепції. Проте генеральною концепцією закладу залишається доступність, смак, натуральність.

мелін2

Хто зокрема є потенційними відвідувачами Вашого закладу?

В наявності у гостя має бути мінімальній набір з етикету та культури перебування в місцях громадського харчування. От Ви повірите, якщо я Вам скажу, що значна частина відвідувачів ресторанів не миє руки перед прийомом їжі?:) Як до людей донести необхідність цього звичайного, як здається, ритуалу, науці поки що невідомо:) Але загалом, ми раді бачити всіх, хто цінує смачну та здорову їжу.

мелін23

Відомо, що «Мелін» відвідала «народний» ревізор Ольга Фреймут. Розкажіть детальніше про Ваші враження від візиту?

Нам було цікаво та весело:) Але команда «Ревізора» чомусь не поділяла нашого гумору, і в результаті, відзнявши програму, де частково за допомогою монтажу, з закладу та особисто з мене як директора, було зроблено неабияких маніяків:) Звичайно, ревізія вказала нам на деякі наші помилки і загалом є корисною для рестораторів та їх гостей. Але дуже вже багато шоу робиться на чужому бізнесі. Це, звичайно, зайве. І  кінець кінцем – навіть сотня Ольг Фреймут, зібравшись разом, не переконають нас у тому, що ми маємо робити щось, що не відповідає нашій концепції:) Тому найважливішим «ревізором» для нас залишається наш гість.

 

ЖУРНАЛ «автоMIX» БАЖАЄ КАФЕ-КОНДИТЕРСЬКІЙ «МЕЛІН» І НАДАЛІ ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ  ТА ДАРУВАТИ ПРЕКРАСНИЙ НАСТРІЙ СВОЇМ ВІДВІДУВАЧАМ


 

мелін логом. Рівне, вул. Пересопницька, 10 

  тел.: (0362) 63-44-61

www.melin.com.ua