27 вихованців інтернату померло з голоду поки директор у них крав гроші

Впродовдж трьох років в інтернаті для розумово відсталих дітей відбувалися голодні смерті, а директор як нів чому не бувало крав у своїх же вихованців гроші.

В місті Миськів, у Кемеровській області, засуджений директор  інтернату для розумово відсталих дітей Ігор Скуратов. Протягом трьох років в установі померли 27 вихованців. А обвинувачений отримав за це лише два з половиною роки умовно за перевищення посадових повноважень.

Діти, що померли, перебували в стані важкого виснаження. За ними ніхто не доглядав і не годував. Також встановлено, що загиблим давали прострочені ліки.

Колишній директор навіть надав документи, згідно з якими діти самі нібито жертвували кошти на речі для установи. Проте слідство скептично поставилося до даної заяви.

Відносно керівника установи було порушено кримінальну справу за статтею “Халатність, що призвела з необережності смерть двох і більше осіб”. Не дивно, що комісія МОЗ не виявила жодних порушень у ході перевірки.

Своє ставлення до даної справи висловив також Павло Астахов. Уповноважений з прав дитини підтримує порушення кримінальної справи і висловлює надію з його допомогою “конкретніше розібратися в причинах смерті дітей”. Крім того, “слідство дозволить встановити, на які насправді потреби були витрачені дитячі гроші”, відзначає Fedpost.ru.