Верховну Раду збиралися обстріляти

Працівники СБУ повідомили, що у лісосмузі столичного району Биківня виявили та затримали вантаж зі зброєю, яку приховали терористи.

СБУ встановила, що ця схованка належала членам диверсійної групи, яка за завданням російських спецслужб мала намір чинити провокації з метою дестабілізації ситуації у столиці.

Зокрема, 5 лютого ц.р. терористи планували здійснити обстріл з гранатометів приміщення Верховної Ради України з метою зриву  голосування щодо визнання “ЛНР” і “ДНР” терористичними організаціями.

Зі схованки співробітники СБУ вилучили  приведені у бойову готовність гранатомети РПГ-18, близько двох десятків гранат,  димові шашки, цинки з набоями різного калібру. Також були виявлені саморобні вибухові пристрої, начинені гвіздками та різаним дротом для посилення уражуючої дії. Поряд зі зброєю у схованці була прихована агітаційна продукція антиукраїнського змісту, останній наклад газети “Новороссия”, прапори Росії та фейкової “Київської народної республіки”.

Виявлені також файли з інструкціями для осіб, яких диверсанти мали використовувати для інспірування у м. Києві акцій протесту та непокори. У розроблених російськими спецслужбами сценаріях зазначеним провокаторам та псевдоактивістам відведена роль підбурювачів до незаконного захоплення будівель державних структур.