В Білорусі заборонили використання програмного забезпечення Tor та інших анонімайзерів

Від учора використання програмного забезпечення Tor  в Білорусі незаконне. Це стосується також і  інших анонімайзерів.

Влада в цій країні заборонила використанняТЗ, що забезпечують анонімність в мережі Інтернет. Про це повідомляє постанова, яку опублікували на сайті оперативно-аналітичного центру при президенті і міністерстві зв’язку та інформатизації Республіки Білорусь.

«Державна інспекція при виявленні інтернет-ресурсів, що забезпечують анонімність (проксі-сервери, анонімні мережі типу Tor та інші), дозволяють користувачам інтернет-послуг отримувати доступ до інтернет-ресурсів, ідентифікатори яких включені в список обмеженого доступу, додає в список обмеженого доступу ідентифікатори цих інтернет-ресурсів, засобів забезпечення анонімності», – тобто адреси таких ресурсів будуть блокуватися, оскільки надають користувачам можливість відвідувати вже заборонені інтернет-сайти.

Наразі схожі закони прийняті в Китаї, де держава постійно аналізує інтернет-трафік. В Російській Федерації голова комітету Держдуми з інформаційної політики Леонід Левін пропонував заборонити анонімайзери і «засоби доступу в анонімні мережі типу Tor» без суду.