Там варто переночувати!

Час, коли людей можна було здивувати вишуканістю та комфортом,  минув. Нині багато хто робить ставку на оригінальність.  Отже, якщо і ви – прихильник ексклюзиву, що обожнює подорожувати, то саме до вашої уваги – п’ять найбільш незвичних готелів світу, у яких варто зупинитися. 


 

vwfp_1287065673web0

Balancing Barn (Англія)

Balancing Barn (Англія)

З англійської мови назва міні-готелю «Balancing Barn» перекладається як  «Сарай, який балансує». Тут одночасно можуть проживати 8 гостей. Ціна одномісного номера – близько 39 доларів.

«Сарай» – лауреат кількох відзнак у галузі дизайну та архітектури. З його номерів вимальовується прекрасний краєвид, він має величезні вікна та оздоблений блискучими сріблястими плитками.

 

bilyard2

Palacio de Sal (Болівія)

 

Palacio de Sal (Болівія)

«Соляний палац» розташований на березі найбільшого у світі солончака Уюні. Ціна одномісного номера – від 100 доларів.

У цьому незвичному готелі всі меблі, за винятком кількох елементів декору, зроблені з кам’яної солі. Стіни та підлога  збудовані з цього ж природного матеріалу. Тому якщо ви поїдете в Болівію і забудете захопити з собою сіль, відправляйтеся у «Соляний палац». Там ви знайдете вихід з ситуації.

123

Giraffe Manor (Кенія)

Giraffe Manor (Кенія)                                                                                                          

Кожен, хто вирішить зупинитися у готелі Giraffe Manor, має бути готовий до того, що трапезу розділятиме з … жирафами.

Раніше на цьому місці був справжнісінький притулок для цих тварин. Нині ж стадо жирафів Ротшильд вільно пересувається територією цього п’ятизіркового готелю. Вони настільки  звикли до людей, що  змагаються один з одним за увагу відпочиваючих.

61c0d18d2fa6c2d

Готель-в’язниця Лангхольмен (Стокгольм)

  Готель-в’язниця Лангхольмен (Стокгольм)

 Це зараз оригінальний готель у Стокгольмі приваблює мільйони туристів, а не так давно тут була в’язниця, яка вселяла страх в усіх, хто проходив повз неї. Зараз, попри «тюремний» дизайн та кімнати-камери, готель Лангхольмен вирізняється приємним інтер’єром та сучасними інноваціями.

 (Мальдіви)

На Мальдівських островах, зокрема, курорті  Рангалі, знаходиться унікальний готель, відомий своїм підводним рестораном, який перебуває під надзвичайно міцним акриловим куполом на глибині 5 метрів.

З недавнього часу тут можуть провести першу шлюбну ніч молодята. Безумовно, враження від перебування на морському дні мають бути неймовірними.

До речі, у номері для молодят є всі необхідні зручності: розкішне ліжко, світильники з приглушеним світлом, душова кімната і зона для релаксації.