Обама підтримав медсестер, які контактують з хворими на Еболу

Президент США Барак Обама “обіймав і цілував” медсестер, які контактували з пацієнтами зараженими вірусом Ебола, повідомляє УНН з посилання на The Washington Post.
Видання повідомляє, що про це президент США сам заявив журналістам після зустрічі з міністрами та іншими провідними американськими чиновниками.
Як підкреслив Б.Обама, проблему з вірусом Ебола сприймають дуже серйозно на найвищому урядовому рівні, однак ризик зараження для середнього американця залишається дуже низьким. За словами президента США, він тісно контактував з персоналом лікарні Університету Еморі, де спостерігають за двома зараженими Еболою американцями.
“В Еморі я тиснув руки, обіймав і цілував не тільки лікарів, а й пару медсестер — за героїчну роботу, яку вони виконували при лікуванні одного з пацієнтів. Вони слідували протоколу, вони знали, що роблять, і я почував себе в абсолютній безпеці, роблячи так”, — сказав Обама.
Він також звернув увагу, що вірус Ебола не передається, як грип, через чхання і кашель.
Раніше Обама заявив, що світова спільнота прикладає недостатньо зусиль для боротьби зі спалахом Еболи.
Нагадаємо, напередодні президент США Барак Обама в бесіді з главами деяких країн ЄС “підкреслив необхідність активнішої міжнародної відповіді на епідемію Ебола” і вказав на “необхідність більшої допомоги та міжнародних внесків” на користь найбільш постраждалих африканських країн – Ліберії , Сьєрра-Леоне і Гвінеї.